منوی دسته بندی

طلسمات صبی

شاخص-دعانویسی

طلسم صبی از یک فرقه به نام فرقه صابئین مندایی به وجود آمده است
که از پیروان حضرت یحیی به وجود آمده است که هم اکنون در شهر های
مختلف خوزستان به خصوص شهر اهواز زندگی میکنند و در کنار آب ها
و رود ها زندگی میکنند چون دین آنها خیلی به آب و آب های روان وابسته
میباشد.


و معمولا از نجاسات برای نوشتن طلسمات خود استفاده میکنند.
این روزها باب شده و خیلیها در مورد طلسم صبی حرف میزنند و ادعا دارند که طلسم صبی انجام میدهند و بسیار این طلسـم صبـی قدرت داره و زود جواب میده ولی آیا این حرفها حقیقت داره؟ قطعا خیر و این یک روش برای خالی کردن جیب مردم است.
چون صبی ها برای جلب و اکثر طلسمات چیزی دست کسی نمیدن وطلسماتشون را بیشتر روی بدن انجام میدهند ، جز روحانیون پاک آنها که من ندیدم واقعا کسی در فضای مجازی خصوصا کار کنه و طلسمات روی بدن کاری حرام برای ما مسلمانان است و پایه کار آنها بر مبنای استفاده از جن است و بسیار خطرناک است.
پس شما که نمیدونید طلسم صبی چیست گول طلسم صبی را نخوریدکه فقط پول ووقت و اعصاب خود را از دست خواهید داد. و اصلا هم گرد کارهای شیطانی نروید که حتما لطمه خواهید دید.

متاسفانه افراد سود جو بسیار هستند که از مشکلات مردم سوءاستفاده میکنند وچون خیلیها نمیدانند طلسم صبی چیست به اسم طلســم صبـی و یا طلسمات شیطانی پرقدرت اونها را به دام خود میکشند مگر پولی به جیب بزنند پس بسیار هوشیار باشید تا شما نفر بعدی نباشید که به دام اونهاگرفتار می‌شوید.
در ضمن طلسماتی که در کانالهای مختلف گذاشته شده اصلا صبی نیست و ساختگی هستند و فقط جهت کسب درآمدذو مختص خودشون است که هیچ اثری نداره بعد از انجام اعمال و نتیجه نگرفتن دیگر هیچ جوابی به شما داده نمیشه. درحالیکه قبلش بشما قول صد در صد نتیجه را میدهند.

پس مراقب باشید گول افرادی که ادعای طلسم صبی میکنند را نخورید چون من هنوز ندیدم حتی یک صبی واقعی را که در فضای مجازی کار کند.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم