منوی دسته بندی

دعانویس هزینه بعد از نتیجه

شاخص دعانویس هزینه بعد از نتیجه

هزینه های دعانویسی

تمامی دعاهایی که نوشته میشه ، صرفا فقط دعا ( آیات قرآن ) قابل خرید ‌و فروش نیست و دعا را حتما باید با توکل بر خداوند همراه کنیم. اما آنچه که شخص دعاگیرنده با رضایت قلبی به دعانویس می دهد اشکالی شرعی ندارد و همچنین دعایی که با مشک و زعفران مکتوب شود هزینه دارد و گرفتن هزینه ی این اقلام از دعا گیرنده هم اشکال شرعی ندارد.

اما اینکه نتیجه دعا چگونه است ، قطعی است یا خیر ! بستگی به شخص دعانویس دارد که چقدر قهار و در زمینه علوم غریبه حرفه ای است.

بسیار هستند افرادی که دنبال دعانویس هزینه بعد از نتیجه می روند.

اما باید بدانید آنچه که به عنوان دستمزد نوشتن دعا به دعانویس میدهید هیچ ارتباطی با نتیجه ندارد ، زیرا رفتار و برخورد دعاگیرنده با دعا مهم تر از دعانویس است.

شما برای خرید حرز امام جواد (ع) باید هزینه بدهید ، اما نتیجه ای که از این حرز میخواهید چه چیزی است ؟ هدف و مقصودتان از دعا را مشخص کنید.

و از طرفی هم متحمل هزینه های سنگین نشوید، بسیاری از دعانویس ها هستند که برای ابطال سحر و بستگی افراد مبالغ بسیار کلان می‌گیرند ، یا نزد راحل ها میروند و برای اینکه بدانند مشکلشان چیست و چه کسی با آن ها دشمنی کرده است. بر علیه آن ها سحر و جادو درست کرده هزینه های بسیار کلانی متحمل میشوند.

خب قطعا ، بدیهی است که این ها همه شرک و کذب است.

برای درمان دردها و حل مشکلات خود عاقلانه و نه عجولانه تصمیم بگیرید!

بسیاری از دعا نویس ها صاحب اجازه نیستند ، یعنی نه تنها هزینه های شما پوچ است و هیچ نتیجه ای هم نخواهید گرفت بلکه  مشکلات شما چند برابر میشود!

تمامی این دعاها توسط موکلین به نتیجه میرسد ، دعانویسی که حتی دعوت موکلین را بلد نیست شما چطور توقع نتیجه دارید ؟

حتی اگر هزینه را بعد از نتیجه ازشما بخواهد ، نه تنها نتیجه نمیگیرید بلکه سبب ساز بسیاری از مشکلات هم میشود.

سوالات متداول

هزینه حرز امام جواد علیه السلام چقدر است؟

حرز امام جواد علیه السلام اگر بر روی پوست آهو نوشته با رکاب نقره ای قیمت آن ۴۰۰ تومان و اگر با مشک و زعفران باشد ۲۵۰ تومان میباشد.

دعاهای رزق و روزی و بخت گشایی کجا نوشته شده است؟

تمامی دعاها از قرآن کریم استخراج میشود و هر منبعی به غیر از قران کریم و ادعیه معصومین (ع) باطل است.

دعا برای پولدار شدن هم وجود دارد ؟

دعا برای رزق و روزی حلال در قرآن بسیار است ، اما اینکه دعایی باشد که شمارا به ثروت های کلان برساند در مدتی کوتاه دروغ محض است!

سخن پایانی

چنانچه در خصوص دعاهای متبرکه و انواع دعاهای کاربردی نظر و یا پیشنهادی داشتید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. شما میتوانید از دیگر مقالات مطالب آموزشی را مطالعه نموده و علم خود را افزایش دهید.

adminatar

‫3 نظر

 • محمدعلی جهانبخش گفت:

  با سلام.. خانمی را بمدت ۲ صیغه نمودم ک دیگر مدت تمام است. چهار ماه نیم اول پیش ما بود. ولی بعد از آن ب بهانه کمک ب مادرش ب شهرستان رفت ۰۰بعد از آن تقریبا ۴۰ روز یکبار میامد چند روزی بود و ب شهرستان میرفت و از مهرماه پارسال دیگر نیامد ولی مهریه ۲ سال را گرفته.. اما من و دخترم شدیدا ب او وابسته شدیم.. دخترم افسردگی پیدا کرده.. ایا راهی دارد ک برگردد من راضی هستم ک آسایشش را کاملا فراهم کنم.. ممنونم
  اسم خودم محمد علی مادرم فرنگیس
  اسم حانم زهرا. مادرش سکینه

 • Arezoo گفت:

  سلام شوهر من با خونوادم سردی می‌کنه و با خونوادم رفت و آمد نمیکنه، دعای محبتی هست که شوهرم رو بطرف خونوادم بکشم؟؟؟تا با خونوادم رفت و آمد کنه

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم