منوی دسته بندی

دعانویس صبی حضوری | 09034901631

دعانویس صبی حضوری 09034901631

 صبی ها چه کسانی هستند ؟

دعانویس صبی حضوری ، مندائیان پیروان یحیای تعمید دهنده و یکی از اقلیت‌های مذهبی ایران، عراق، کشورهای اروپایی و آمریکا هستند. منداییان با نام صابئین نیز شناخته می‌شوند، و آنان را با فرقهٔ مغتسله پیوند داده‌اند؛ در حالی که این مکاتب، همگی، آئین‌های مستقلند؛ اما مربوط به هم به‌شمار می‌روند. مغتسله فرقه‌ای جداگانه بودند؛ که اساسی‌ترین آئینشان غسل تعمید بود. اما منداییان همان‌گونه که گفته شد، پیروِ یحیی بودند؛ که تعمیددهندهٔ مسیح بود.کیش مندایی در شمار نخستین گنوسی می‌باشد.

افراد بسیاری دنبال دعانویس صبی حضوری هستند ولی مهم تر از هر چیزی اینه که دنبال دعانویسصبی حضوری باشید که محتوای دعاهاش همه قرآنی باشه و هیچ گونه سنگینی برای شما نداشته باشه و دعانویس صبی حضوری باید کاملا به محتوای دعاهای قرآنی و رحمانی مثل حرز امام جواد علیه اسلام مسلط باشه و دعانویس صبی حضوری باید دعاهایی با کاربرد فراوان در جهت امور شرعی و حلال برای مردم کتابت کنه البته دعانویس صبی حضوری پیشینه قدیمی داره و از زمان قدیم تا به الان دعانویس صبی حضوری رواج بسیاری داشته است.

برخی از علمای قدیم به دعانویس صبی حضوری مشغول بوده اند که در امور کمک رساندن به مردم و از بین بردن آفات و خطرات جن و انس و مواردی پرکاربرد فعالیت میکرده اند و همچنین دعانویس صبی حضوری باید حتما به علم های زیادی تسلط داشته باشد مثلا باید دعانویس صبی حضوری به علم جفر و علم تعدتد واقف باشد و دعانویس صبی حضوری باید به علوم غریبه و اسطرلاب کاملا مسلط باشد و همچنین دیگر علومی که مربوط به دعانویس صبی حضوری است.

مهم ترین منبع برای نوشتن دعا کتاب قرآن کریم است اما امروزه دعانویس صبی حضوری توسط کتابهای علوم غریبه ای که غلط های فراوانی دارد رواج یافته است،بهترین دعانویس صبی حضوری دعاهایی همچون بخت گشایی و رزق و روزی و فتح مهمات مکتوب میکند اما به شرط آن که هیچ گونه آثار منفی نداشته باشد،به طور مثال دعانویس صبی حضوری بسیار فراوان است اما نکته آنجاست که چند نفر از مردم مراجعه کننده به دعانویس صبی حضوری نتیجه میگیرند و از دعاهای دعانویس صبی حضوری انرژی مثبت دریافت میکنند؟

دعانویس صبی حضوری در مناطق مختلفی شیوع دارد و اغلب مردم هم به دلیل مشکلاتی که در زندگی دارند به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند و به امید این که بتوانند توسط دعاهای قرآنی مشکلات خود برای همیشه دفع و رفع بکنند،مثلا افراد بسیاری برای به دست آوردن دعای رزق و روزی به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند و یا برای به دست آوردن دعای فتح مهمات و کارگشایی به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند و برای به دست آوردن دعای بخت گشایی به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند و برای به دست آوردن دعای مهرومحبت و زبانبند به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند و همچنین برای بازگشت معشوق به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند تا بتوانند به نتایج خوبی برسند و از دعاهای قرآنی بهره مند شوند.

همچنین اشخاص بسیاری هستند که برای دفینه یابی و به دست آوردن گنج به دعانویس صبی حضوری مراجعه میکنند تا به وسیله علم دعانویس صبی حضوری بتوانند طلسم یک گنج را از بین برده و به دفینه دست پیدا کنند اما نکته حائز اهمیت این است که دعانویس صبی حضوری باید حتما به علم دفینه یابی هم مسلط باشد تا بتواند در این زمینه فعالیت کند و دعانویس صبی حضوری باید به علم ستاره شناسی هم موقوف باشد تا بتواند حرکات سماوی و چرخش ستارگان که در دفینه یابی موثر است را تشخیص دهد و از فعالیت های دعانویس خوب صبی حضوری آن است که بتواند مریض های جن زده و مسحور شده را در مان کند توسط آیات قرآن اما این عمل از هر دعانویس صبی حضوری ممکن نیست به این دلیل که مهارت بسیاری میخواهد و دعانویس صیبی حضوری حتما باید علم کافی در این زمینه داشته باشد.

در بعضی سنت‌های اسلامی آنان را ستاره‌پرست دانسته‌اند.اما ایشان خود را پیروان یحیای پیامبر می‌دانند؛ و این حقیقت اصلی است؛ چرا که عده‌ای از ستاره پرستان اهل حران از ترس خلیفه مسلمین که با آنان اتمام حجت کرده بود خود را به دلیل اغماضی که قرآن نسبت به صابئین روا داشته بود صابئی خواندند.منداییان در کناره‌های رودخانه‌های دجله، فرات و کارون زندگی می‌کنند.جمعیت آن‌ها را ۷۰ هزار نفر در عراق و ۲۵ هزار نفر در ایران برآورد می‌کنند.قریب ۷۵هزار نفر تا سال ۲۰۰۲ در عراق زندگی می‌کردند؛ که پس از جنگ میان آمریکا و عراق بیشتر آن‌ها به اردن و سوریه و نیز کشورهای غربی کوچ کردند.اصلی‌ترین رکن دینی آن‌ها غسل تعمید در روزهای یک‌شنبه در آب روان است.بالاترین ردهٔ روحانیان در میان آن‌ها ریشا اد اما که رئیس امت است و قبل از آن «گنزورا» به معنی صاحب گنج بزرگ یا تسلط ایشان بر متون مندائی است و قبل تر از آن «تَرمیدا» دانش گر، یا طالب دروس دینی است.

آنها در جنوب عراق و استان خوزستان ایران بسیار بودند ولی اکنون به تمام دنیا مهاجرت کرده‌اند.

از آنجاییکه مندائیان همواره در ایران و عراق مورد تبعیض قرار گرفته‌اند و سال‌های اخیر مهاجرت تعداد کثیری از این اقلیت به کشورهای دیگر را به خود دیده‌است. امروزه مندائیان را در اقصی نقاط جهان همچون سیدنی و سن آنتونیو، تگزاس در شمارش نسبتاً انبوه می‌توان دید.

آیات قرآنی بسیاری وجود دارد برای درمان مریضی ها و شفاء بیماری ها و هر فردی هم میتواند از این آیات استفاده کند و هر روزه این آیات را قرائت کند اما برای محفوظ ماندن از بیماری ها میتوان از حرز امام جواد علیه السلام هم استفاده کرد و این حرز توسط دعانویس صبی حضوری نوشته میشود با آداب و شرایط خاصی که باید دعانویس صبی حضوری به آن موقوف باشد تا دعا مفید فایده بوده و بعد از گذشت زمانی باطل نشود البته حرز های مختلفی با محتوای های گوناگون به عنوان حرز امام جواد علیه السلام معرفی شده اند پس باید از جایی حرز امام جواد علیه السلام را تهیه کرد که از لحاظ محتوا صحت داشته باشد و همچنین امیدواریم تمامی مسلمانان جهان از جمیع بیماری ها محفوظ باشند.

از دیگر مسائل پرکاربرد : دختران و پسرانی هستند که برای رسیدن به معشوق خود از طریق دعانویس صبی حضوری اقدام میکنند اما باید در جریان باشید که دعاها فقط باید به صورت رحمانی باشند تا به شما آفت و صدمه ای نرسد بلکه اگر توسط سحر و جادو اقدام به این کار بکنید حتما دچار امراض و مریضی های روحی و روانی و همچنین دردهای بدنی میشوید پس باید مراقب باشید زیرا کتاب های سحر و جادوگری برای عاشق کردن و مجنون کردن دختر و پسر بسیار زیاد است و این کتاب ها توسط جادوگرهای مصری و یهودی و … تحریر شده اند امام هر چند که نسخه هایی که به دست دعانویس صبی حضوری رسیده است اغلب غلط هستند و صحت ندارند و موجب میشود که موکلین شیطانی و موکلین طلسمات غیر شرعی وارد بر زندگی اشخاص شده و سبب ساز عدیده از مشکلات در روابط عاطفی و روابط اجتماعی شده و همچنین سبب افسردگی های بسیاری شود لذا به همین دلیل در این گونه موارد باید بسیار محتاط عمل کرد.

آنها به خدا و قیامت اعتقاد دارندو برای خود زبان و خط دارند. نماز می‌خوانند و روزه می‌گیرند. آن‌ها روزانه پنج بار نماز می‌خوانند و دارای کتاب هستند و در قرآن نیز نه تنها به اهل کتاب بودن یحیی اشاره شده بلکه در سه آیه نام صابئین هم‌تراز پیروان ادیان آسمانی قرار گرفته‌است، مانند سوره حج آیهٔ هفده. نام کتاب منداییان «گنزا رباً» یا «گنج آسمانی» ست که به زبان مندایی از تیره سامی و شاخه آرامی شرقی نگاشته شده. در دین منداییان یا همان صابئین مغتسله که در خوزستان به صبی معروف هستند پنداره‌هایی همانند آنچه در جهان‌بینی زرتشت به چشم می‌خورد وجود دارد، مانند اصالت نور و پاکی آن در برابر تاریکی گمراه‌کننده.آیین مندایی نزدیک‌ترین دین زنده جهان به آیین مانوی است.

اما دعانویس های صبی تماماً با موکلین و اجنه سر و کار دارند و اغلب آن‌چه که مینویسید جادو و با نجاسات است حتی به صورت حضوری یا غیر حضوری ارتباط برقرار کردن با این ها مشکلات و عوارض روحی در پی دارد.

سوالات متداول

آیا صبی ها مسلمان هستند؟پایه کار آن ها چیست؟

در اصل صبی ها مسلمان نیستند و تمایلی هم برای طلسم نوشتن برای مسلمانان ندارند و هر صبی هم کارش طلسم نوشتن نیست و طلســم صبـی را فقط چند دعانویس خوب در خاندان صبی ها هست که انجام میدهند که معمولا یکبابازار یا مامازار کار اصلی را انجام میده که پیدا کردن اونها هم به این سادگی نیست چون معمولا کمتر برای مسلمانان کار میکنند و دست به دعا میشوند و پایه کار آنها بر مبنای استفاده از جن است و بسیار خطرناک.

دعا نویس های صبی کجا زندگی می کنند ؟

صبی ها در اهواز ، آبادان ، شوشتر ، شادگان و اطراف رود کارون زندگی می کنند.

سخن پایانی

مهشورترین مبحث این فرقه طلسم صبی میباشد که بسیار در ایران وعربستان مشهور شده است اصلی ترین رکن این فرقه و مذهب غسل تمهعید است که در روز های یک شنبه و در آب های روان صورت میگیرد و معمولا از نجاسات برای نوشتن طلسمات خود استفاده میکنند. این روزها باب شده و خیلیها در مورد طلسم صبی حرف میزنند و ادعا دارند که طلسم صبی انجام میدهند و بسیار این طلسـم صبـی قدرت داره و زود جواب میده ولی آیا این حرفها حقیقت داره؟ قطعا خیر و این یک روش برای خالی کردن جیب مردم است چون صبی ها برای جلب و اکثر طلسم و سحر چیزی دست کسی نمیدن. و طلسماتشون را بیشتر روی بدن انجام میدهند جز روحانیون پاک آنها که من ندیدم واقعا کسی در فضای مجازی خصوصا کار کنه و طلسمات روی بدن کاری حرام برای ما مسلمانان است.برای رفع و باطل کردن طلسمات و سحر و جادو از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. در مقالات مطالب آموزشی شما میتوانید با مطالبی که در این گروه قرار گرفته علم خود را افزایش دهید و اطلاعات بیشتری را کسب نمائید .

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم