منوی دسته بندی

دعانویسی در اسلام

اصل کلمه دعا به معنای نیاز طلبی است و زمانی که این دعا مکتوب می شود در اصطلاح دعا نویسی قرار می گیرد بنیاد دعا نوشتن از زمان حضرت رسول ص است زیرا تنها منبع تفعل و نیاز طلبی ما از خداوند فقط با آیات شریفه قرآن مثمرثمر است و از آنجا که هر کاری و حرفه ای نیازمند یکسری علم و دانش مربوط به خود بوده پس نوشتن آیات شریفه قرآن دارای اصول و آداب است که شخص کاتب باید این آداب را دارا باشد تا نوشتن دعا مفید و ثمربخش بوده و به حل مشکلات ما کمک کند پس با این تفسیر رمل، فالگیری، جادوگری و دیگر امور شیطانی از دایره دعانویسی خارج می شود.

دعانویسی در اسلام به چه معناست؟

اساس دین مبین اسلام کتاب قرآن کریم است که منبعی از انرژی های خاص است و همچنان که در روایات متعدد آمده است که قرآن کتابی جامع و زنده است پس در هر مسئله ای می توان از انرژی های این کتاب محفوظ بهره مند شد همانطور که در قران آمده است ( قرآن مجید فی لوح محفوظ) حال استفاده از این منبع انرژی نیاز به عالم شدن به محتوا و علوم های مختلفی دارد که در جهت برآورده شدن نیازهای ما و حل مشکلات ما نتیجه بخش است می توانیم از آیات شریفه قرآن از برای حل مشکلات خود استفاده کنیم اما با گذراندن آداب و اصول آن با قلبی روشن و جسمی پاک از هرگونه رجس و پلیدی که این مورد در مقالات بعدی به تفسیر بیان می شود.

دعانویس و دعا نویسی یعنی؟

شما میتوانید در مقاله شرایط دعا نویسی اطلاعات بیشتری کسب کنید و تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید .قطعا بدیهی و آشکار است شخص کاتب آیات قرآن کریم حتماً باید نفس پاک داشته و انجام واجبات و ترک محرمات پیشه کند و انسانی با چشم و قلبی پاک باشد و به خوبی با آیات قرآن آشنا و اصول و آداب نوشتن آن را بلد باشد و نوشتن آیات قرآن حتماً باید با لباسی پاک و بدنی طاهر و با وضو مستقبل قبله و در ساعات سعد باشد چرا که شخص دعانویس حتماً باید عالم به علوم غریبه و نجوم و ریاضی و دیگر علوم مربوطه باشد تا دعای مکتوب شده نتیجه دهد.

نظر مراجع راجب به دعانویسی

مقام معظم رهبری: اگر از ائمه اطهار نقل و روایت شده باشد و یا مضامین آن حق باشد تبرک جستن به آن اشکال ندارد همان‌گونه که تبرک جستن به دعا های مشکوک به این امر که از معصوم باشد اشکال ندارد و دریافت یا پرداخت مبلغی به عنوان اجرت نوشتن دعا های وارد شده اشکال ندارد.
آیت الله مکارم شیرازی: نوشتن دعاهایی که از حضرات معصومین علیهم السلام رسیده و در کتب معتبر موجود است اشکالی ندارد.
آیت الله صافی گلپایگانی : نوشتن دعا با دلیل معتبر که از ائمه معصومین علیه السلام نقل شده و اجرت گرفتن در مقابل آن اشکال ندارد.
آیت الله علوی گرگانی: دعانویسی از نظر شرعی اشکال ندارد ولی فالگیری و جن گیری مورد تایید نیست.
آیت الله سیستانی: مراجعه به دعانویس اشکال ندارد ولی سحر و جادو جایز نیست سحر و جادو از محرمات و معاصی کبیره است و جایز نیست.

آیا دعا تاثیر دارد؟

دعایی که با قلم شخص روحانی و رعایت اصول و آداب و علم کافی حتماً تاثیر گذار خواهد بود شخص روحانی کسی است که علوم لازمه دعا نویسی را دارد و چله های مخصوص به این دوره‌ها را گذرانیده است و صاحب نفس پاکی بوده و نیت در امورات خیر دارد و در جهت رضایت خداوند متعال و با تینت و نیتی مخلصانه دعا یا همان رقیه شرعی را می نویسد.

آیا دعا نوشتن برای ازدواج تاثیر دارد؟

بی شک نوشتن دعا برای ازدواج و بخت گشایی تاثیر بسزایی دارد اما با لحاظ همان شرایطی که گفته شد دعای بخت گشایی صددرصد نتیجه بخش است دختر یا پسری که بختش بسته است یا سنگینی بخت دارد حتماً در انبوهی از انرژی های منفی گرفتار شده، این درمانگر معنوی است که با علم خود و مشاوره های معنوی خود او را راهنمایی میکند.

نتیجه گرفتن دعا

دعایی که کاتب اهل علم مینویسد را با توصیه های وی به اصول نگهداری و رفتار با دعا را با دقت انجام دهید در این صورت حتما نتیجه قطعی می گیرید زیرا نتیجه گرفتن دعا تنها با انجام واجبات و همچنین ترک محرمات و معصیت ها است همانند شرب خمر یا زنا یا لواط و… که در صورت ترک این محرمات دعا برای شما نتیجه می دهد در غیر این صورت به سراغ دعا نروید زیرا اگر دعا بگیرید و عمل خلاف انجام دهید دعا معکوس عمل کرده و عواقب خطرناکی در انتظار شماست زیرا با دعا می توانید از خطرات و جمیع بلاها محفوظ باشید و فتح مهمات کنید و رزق و روزی فراخ داشته باشید و مهر و محبت خود را در دل دیگران جاری کنید اما بشرطها و شروطها.

عوارض گرفتن دعا

دعا گرفتن در صورتی که از کاتب اهل علم باشد یعنی شخصی که دعا را می نویسد صاحب اجازه و نفسی پاک باشد که در اصطلاح ملا صاحب هم گفته می شود منظور از ملا صاحب یعنی شخصی که صاحب تقوا و پرهیزکاری و تینتی پاک بوده که در اینصورت هیچ عوارضی ندارد اما خود شخصی که دعا می گیرد باید بر خداوند و آیات قرآن متوکل باشد پس اگر به قلم شخصی دعا نوشته شود که اجازه این کار را نداشته و صاحب تقوا و پرهیزکاری نیست عوارض خطرناکی در پی دارد و شما با گرفتن این دعا ها دچار دردهای بدنی و روحی میشوید که در مقالات بعدی به تفسیر به توضیح این مسئله پرداخته می شود.

سوالات متداول

آیا دعا گرفتن تضمین دارد؟ منظور از دعای تضمینی چیست؟
تضمین به منظور ضمانت یعنی شما اجرتی که برای نوشتن دعا به نویسنده دعا می دهید در صورت جواب نگرفتن به شما برمی گردد دعایی که با قلم شخص روحانی نوشته شود و با مشک و زعفران و دیگر امور و با رعایت آداب و ساعات حتماً نتیجه دارد در غیر این صورت شما هیچ نتیجه‌ای نخواهید گرفت و از طرفی هم بزرگترین تضمین برای انسان توکل بر خداوند است دعایی را که می گیرید با توکل بر خدا همراه کنید.
چه کسی صلاحیت نوشتن دعا را دارد ؟ و به چه کسی برای دعا نوشتن مراجعه کنیم ؟
فقط کسی صلاحیت این کار را دارد که عالم واقعی نسبت به این کار باشد و علوم غریبه را به صورت تئوری و تجربی کاملا آموزش دیده باشد.
و به کسی برای نوشتن دعا باید مراجعه کرد که در این امور اذن استاد داشته و واجد شرایط دعانوشتن باشد من در این امور مشاور و راهنمای شما عزیزان هستم.
سحرو جادو چه خطراتی دارد؟
سحر و جادو فقط در امور منفی به کار میرود و شخص ساحر و جادوگر جایگاه سخت در قیامت خواهد داشت در مورد علائم ظاهری و باطنی سحر و جادو در مقالات بعدی مفصل توضیح می دهم.
آیا سرکتاب و طالع بینی حقیقت شرعی دارد؟
سر کتاب و طالع بینی هیچ گونه حقیقت شرعی ندارد باز هم به این مورد اشاره می‌ کنیم که اگر شخص دعانویسی عالم باشد به علوم غریبه از به دست آوردن نام شما و نام مادر و پدر شما به مشکلات شما پی می برد اما این که در کتابی
مشکلات شخصی شما نوشته شده باشد اینگونه نیست حقیقتا.

سخن پایانی

برای حل مشکل خود هزینه های گزاف و بیهوده و ساعات زیادی را صرف نکنید که در آخر هم هیچ نتیجه‌ای دریافت نکنید همانطور که عرض شد نوشتن دعا قلم عالم واقعی را می طلبد و با رعایت اصول و آداب ، بنده با چندین سال سابقه و با گذراندن دوره های مخصوص، آداب نوشتن دعا و چگونگی اثربخشی دعا فعالیت دارم و این علم را سینه به سینه دریافت نموده ام در جیمع موارد حاضر به مشاوره رایگان به تمامی دنبال کنندگان خود هستم جهت ارضای مقام اقدس حق.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم