منوی دسته بندی

یزالل

شاخص-دعانویسی

موکّل ساعت : 04:04

یزالل

یزالل یعنی چه ؟ خدایی بالاتر از همه

سیاره اصلی : اورانوس

در نظر گرفته می شود که اصول نبوغ یا ایده های غیر متعارف را حفظ کند. بر آزادی و اصالت حاکم است. این سیاره تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره است.

رنگ سلسه مراتبی : نقره ای

سنگ موکّل : کریزوپراز

کریزوپراز عشق و حقیقت را ترویج می کند. این می تواند بینش شخصی را افزایش دهد و همچنین به غلبه بر رفتار تکانشی یا اجباری کمک کند.

موکّل یزالل کیست ؟

واضح است که موقعیت شخصی شما تنها زمانی می تواند به خوشبختی کمک کند که در های قلب خود را به روی دیگران باز کنید.

موکّل یزالل به شما پیشنهاد می کند: خود را با دیگران مقایسه نکنید، چه مثبت و چه منفی. اصول خود را به کار بگیرید و فضایل خود را پرورش دهید.

موکّل یزالل می گوید: همیشه کارها را با سرعت خود انجام دهید. برنامه های شخصی را برای ایجاد گردهمایی ها تبلیغ کنید. همیشه سعی کنید نقاط قوت خود را در یک جهت واحد متحد کنید.

موکّل یزالل اطمینان حاصل می کند که شانس شما را در هر لحظه از زندگی شما همراهی می کند. برای ایجاد بخت خوب، به وحدت انسان ها و تداعی انرژی ها فکر کنید.

تصور نکنید که به تنهایی عمل می کنید، بلکه در یک جامعه انسانی که تلاش برخی از اعضا به نفع دیگران است. برای اتحاد تلاش کنید، نه برای تفرقه.

توصیه های موکّل یزالل را دنبال کنید: دست به ابتکاراتی بزنید که موجودات را گرد هم می آورد. برنامه های شما باید چیزهای مثبتی را به محیط اطرافتان بیاورند.

در این شرایط از کمک موکّل یزالل بهره مند خواهید.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم