منوی دسته بندی

یزالل

شاخص-دعانویسی

موکّل ساعت : 13:13

یزالل

یزالل یعنی چه ؟ خدایی که بالاتر از همه آواز میخواند

سیاره اصلی : اورانوس

در نظر گرفته می شود که اصول نبوغ یا ایده های غیر متعارف را حفظ کند. بر آزادی و اصالت حاکم است. این سیاره نشان تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره است.

رنگ سلسه مراتبی : نقره ای

سنگ موکّل : کریزوپراز

موکل یزالل کیست ؟

موکّل یزالل آینده شما را تماشا می کند و با علاقه دنبال می کند. بدیهی که موقعیت شخصی شما تنها زمانی می تواند به خوشبختی کمک کند که قلب خود را به روی دیگران باز کنید.

موکّل یزالل به شما پیشنهاد می کند: خود را با دیگران مقایسه نکنید، چه مثبت و چه منفی. اصول خود را به کار بگیرید و فضایل خود را پرورش دهید.

موکّل یزالل می پرسد: همیشه کارها را با سرعت انجام دهید. برنامه های شخصی را برای ایجاد گردهمایی ها تبلیغ کنید. همیشه سعی کنید نقاط قوت خود را در یک جهت واحد متحد کنید.

و اطمینان حاصل می کند که شانس شما را در هر لحظه از زندگی همراهی می کند. برای ایجاد بخت خوب، به وحدت انسان ها و تداعی انرژی ها فکر کنید.

تصور نکنید که به تنهایی عمل می کنید، بلکه در یک جامعه انسانی که تلاش برخی از اعضا به نفع دیگران است. برای اتحاد تلاش کنید، نه برای تفرقه!

توصیه های موکّل یزالل را دنبال کنید: دست به ابتکاراتی بزنید که موجودات را گرد هم می آورد. برنامه های شما باید چیزهای مثبتی را به محیط اطرافتان بیاورند.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم