منوی دسته بندی

کشتن جن با سرکه

کشتنم جن با سرکه ، جن گیری

کشتن جن با سرکه
با سلام قبل از اقدام کردن برای باطل السحر یا دفع جن این موارد را بخونید و عمل کنید خیلی مهم و لازم است .انجام ندید ممکن بقیه دستورات بی اثر یا کم اثر بشن یا دیر اثر کنند:

پاکسازی وتطهیر منزل ،چگونه جنهای موذی را از خانه بیرون کنیم:

جنهای ساکن منزل (بهشون میگن عُمار المکان ) که اکثراً کافر هستند در همه خانه ها هستند اما غیر از اینها ،خادمین سحر یا دیگر شیاطین که جزءعمارالمکان نیستند میتونند وارد خونه بشن و باعث اذیت و ایجاد مانع در امورات افراد خانه بشن. از ایجاد بیحالی و کسالت تا ایجاد نزاع،دعوا و درگیری بین اهل خانه و جلوگیری از پیشرفت در امور یا کند شدن پیشرفتها و ایجاد مشکل و ترس و اضطراب و کمک به موکل سحر و جنی که در بدن شماست.نشانه وجود جن های موذی در خانه علاوه بر موارد فوق میتونه به شکل محسوس تری هم باشه مثل: دیدن سایه هائی که در خانه به سرعت حرکت میکنند یا استشمام عطرها یا بوهای متعفن بدون اینکه منبعی داشته باشه، صدای مثل مشت کوبیدن به دیوار در شب،شنیدن صدای راه رفتن روی پشت بام شبها،بهم خوردن درب اتاقها،گم شدن اشیاء،سوختن یا اختلال در وسایل برقی خانه ،شکسته شدن ظروف بدون اینکی چیزی بهشون بخوره ،خاموش و روشن شدن لامپها بدون دخالت انسان ،صدای تق تق از آشپزخانه و احساس اینکه خانه سنگینی دارد و نفس کشیدن سخت است،داشتن استرس و اضطراب درخانه ولی به محض بیرون رفتن از خانه این حالتها برطرف بشود.

تطهیرو پاکسازی منزل با اصراف عمار المکان فرق داره . با تطهیر منزل ما شیاطین آزار دهند و مزاحم و موکلین سحر و شیاطینی که به علل مختلف اومدن توی خونه را بیرون میکنیم و اونها دیگه نمیتونن مزاحم بشن خیالتون راحت. مگر اینکه خونه دوباره نجس بشه کثیف بشه،مجسمه وآلات موسیقی بیاد تو خونه یا… دوباره یه سری از شیاطین جنی میان تون خونه.پس تطهیر منزل با اصراف عمار المکان دو مبحث متفاوت هستند.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم