منوی دسته بندی

کتاب دعانویسی اسلامی

شاخص دعانویسی اسلامی

کتاب دعانویسی اسلامی ،در زمینه علوم غریبه افرادی هستند که راه خلاف و اعمال شر را انتخاب می‌کنند که از کتاب های جادوگری استفاده می کنند این دسته افراد خودفروخته شیطان هستند و به خاطر مادیات هر عملی را انجام می دهند و کسانی که به دنبال این افراد می روند در اعمال ننگین اینها شریک و تا ابد گمراه زندگی خواهند کرد.

 اما افرادی که به دنبال درمان هستند و اعمال آنها خیر و روحانی است و در جهت رضای پروردگار و اصول و شرع اقدام به درمان گری می کنند اعمالشان خیر خوب است.

 منابع ساحران و جادوگران با دعانویس های اسلامی بسیار متفاوت است ساحران و جادوگران از کتاب های شیطانی که دستورات آن همه با نجاسات است اما روحانیون دعانویس از کتاب های قرآنی و ادعیه های ائمه معصوم علیه السلام بهره‌مند می‌شوند.

 دعانویس های اسلامی حتماً در نوشتن دعا از مرکب یا جوهردعا نویسی خوش عطر و رنگ یعنی مشک و زعفران استفاده می کنند بهترین کتاب دعانویسی اسلامی قران کریم است زیرا قرآن کریم تنها منبع زنده و بهترین کتاب دعا نویسی است زیرا همانطور که پیامبر فرموده است قرآن دل را زنده می کند و از فحشا و منکر باز می دارد راست ترین سخن و رساترین پند و زیباترین حکایت کتاب قرآن است.

قرآن بسیار نیروی عظیمی دارد و همراه کردن آن موجب حفظ از بلا هاست قرآن کتابی زنده در بین مسلمانان است همانطور که پیامبر در حدیثی دیگر می فرماید آگاه باشید که دانش آینده و اخبار گذشته و درمان دردهای تان و نظم میان شما در قرآن است.

 وسعت قرآن کریم بسیار زیاد است و تمام امورات ما بندگان  در زمینه باطل سحر  چشم نظر  محفوظ ماندن از جن و انس و تمام خطرات موجودات  مهر محبت و اصلاح زوجین  زبان بند دشمنان و دفع دشمنان را شامل میشود.

علوم غریبه شاخه های بسیاری دارد مانند اعداد حروف اوفاق طلسمات و … تمامی اینها را می توان از قرآن استخراج و شامل منابع دعانویسی اسلامی هم می شود اما نکته مهم این است که برای نوشتن دعا حتی آیات قرآن همه باید از استاد اهل فن اجازه داشت باید چندین سال به یادگیری این علوم پرداخت و تمامی دعاها توسط موکلین که انرژی خاصحروف و کلمات است نتیجه بخش است پس حتما باید دعوت دادن و استفاده برحق و صحیح موکلین را آموخت ؛ دعا نویسی در اسلام ، حتی آیات قرآن کریم بدون اجازه و سرخودانه خطرات جبران ناپذیری به وجود میاورد ، نوشتن آیات قرآن اصول و آدابی دارد که حتما باید توسط استاد آموزش دید.

بدون شک علوم در هر شاخه ای انرژی مخصوص به خودش را میطلبد ، حتما نسبت به دعایی که مینویسید در هر زمینه ای آگاهی بدست بیارید و طریق صحیح دعانوشتن را در ساعات خاص آموزش ببینید.

سوالات متداول:

آیا دعا نوشتن تاثیر دارد ؟

دعا نوشتن به طور صحیح در رأس ساعت خاص و با مرکب روحانی حتما تاثیر دارد اما شخص دعا گیرنده باید آداب نگهداری از دعا را حتما حفظ کند

چرا دعانویس ها اسم مادر را میپرسند؟

طالع هر شخصی از طریق نام مادر به دست می آید و دعا باید با نام مادر قلم بخورد تا نتیجه دهد.

آیا دعا گرفتن برای ازدواج تاثیر دارد؟

دعا برای ازدواج یعنی بخت گشایی در افراد متفاوت است باید مراحل بخت گشایی در افراد را به طور کامل انجام دهیم اشخاصی که بختشان سنگین است با افرادی که توسط سحر و جادو بختشان بسته است تفاوت دارند و دعاهای آنها متفاوت است.

کتاب دعا نویسی را از کجا تهیه کنیم؟

کتاب های متعددی درباره علوم غریبه و دعانویسی اسلامی وجود دارد اما آنچه که صحیح و کاربرددی است در کتابخانه سایت من قرار گرفته با مراجعه به کتابخانه سایت از این کتاب‌ها بهره مند بشید.

سخن پایانی:

اگر علاقه به آموزش دعانویسی داشت یا مطلبی درباره کتاب دعانویسی اسلامی داشتید با من از طریق واتساپ در ارتباط باشید. در ادامه شما میتوانید از مطالب آموزشی که برای شما تهیه شده مطالعه نموده و علم خود را افزایش دهید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم