منوی دسته بندی

چه کنم شوهرم از من اطاعت کند؟

چه کنم شوهرم از من اطاعت کند ، خداوند در حدیث قدسی می‌فرماید:
“اَنا مُطیعُ مَن اَطاعَنی” یعنی منِ خدا مطیع بنده‌ای هستم که مرا اطاعت کند! همانطور که در مقاله قبل در مورد معاینه قلب همسر توضیحات کاملی در اختیارتان قرار دادم در این مقاله هم شما میتوانید اطلاعاتی به دست می آورید که با ساده ترین روش ها همسر خود را در اختیار بگیرید.
سوال: مگر‌ نباید بنده مطیع خدا باشد پس چرا خدای متعال می‌فرماید من مطیع بنده‌ام می‌شوم؟
جواب: معنای اطاعت خدا از بنده این است که چون بنده، خدا را اطاعت کرده و نسبت به واجبات و محرّمات، رضایت خدا را در نظر گرفته است برای خدا شیرین و محبوب شده است لذا خدا نیز هوای این بنده‌ی حرف گوش کن را دارد. و به نیازها و خواسته‌هایش توجه بسیار ویژه می‌کند.

قانون بالا، کلی است و عمومیت دارد. یعنی در روابط انسان‌ها مخصوصاً در زندگی مشترک نیز وجود دارد. لذا محبوب شدن زن و درک ویژه‌ی او توسط شوهر تنها زمانی اتفاق می‌افتد که زن از دایره‌ی شرعیِ اطاعت از شوهر‌ خارج نشود. و رضایت شوهر را حفظ کند. و با اطاعت از شوهر، دل و قلب مردش را مدیریت کند.
زنان اگر‌ بدانند که مردان از لحاظ روان‌شناسی چقدر شیفته‌ی زنِ مطیع هستند این فرمول را ثانیه‌ای رها نمی‌کردند. اقتدارِ مردان با اطاعت شدن حفظ می‌شود که البته ثمره و میوه‌‌ی این اقتدار، محبوبیّت ویژه‌ی زن است.
با چشم گفتن واقعی، خود را روی چشم همسرتان قرار دهید! در ادامه شما می توانید از مقالات سبک زندگی که اطلاعات مفیدی دارند را مطالعه نمائید . مجموعه عطار سینا در حال آماده سازی مقاله تکنیک مدیریت قهر در حال آماده سازی می باشد و شما می توانید از راه کار های گفته شده را انجام دهید .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم