منوی دسته بندی

منع عارض و خادم سحر

دعای باطل سحر و جادو و طلسمات 09034901631

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم اجمعین

منطقه سر و علاقه انرژی های منفی به این منطقه
مهمترین و خطرناک ترین محل برای خدام سحر و انرژی های منفی ، ورود و کنترل ذهن است . که فرد را دچار امراض ذهنی . ضعف حافظه . زود عصبانی شدن یا بی دلیل گریه کردن . فراموشی مکرر . سردرد . خستگی ذهنی . احساس درد در چشم ها . زودرنجی . با خود یا فرد خیالی حرف زدن . خستگی در طول روز حتی بعد از خواب . بی خوابی و بد خوابی در شب ها و … می شود . در واقع آن عامل منفی قصد دارد با کنترل و یا آسیب به مغز سبب افسردگی و مشکلات شما شود و از انرژی مغز شما استفاده کند و خودش را قوی تر و جایش را محکم تر کند که با روش قرآنی و افکار مثبت قابل درمان است . با داروی خواب آور و داروهای شیمیایی ضد افسردگی جز خستگی بیشتر و طول درمان و نیز اعتیاد به برخی از این داروها و قضا شدن نماز چیزی حاصل نمی شود . با رعایت دستور زیر و دستورات طب اسلامی می توان بسرعت خوب شد .

منع عارض و خادم سِحر و انرژی منفی از سَر

خواندن 100 بار سوره فلق در روز و چهل بار سوره مبارکه قدر در شب قبل از خواب .در شب یکبار هم فلق و ناس و آیت الکرسی هم قبل از خواب بخوانید . وقتی شب چهل بار سوره قدر را می خوانید عارض یا خدام سحر از بالا به سمت پا می آید و نمی توان از انرژی مغز استفاده کند . موکلین آیات الهی مانع از او می شوند و قدرت ایشان بسیار بیشتر از اجنه و سحر است . در نهایت عارض در اثر گرسنگی یا هلاک می شود و یا مجبور می شود بدن را ترک کند) تا زمانی که تمام آثار سنگینی سر ، خواب نرفتن در شب ، کسلی و تنبلی ، احساس خواب در روز ، حتی خواب آلودگی بعد از بیداری از خواب زیاد و … رفع شود باید ادامه دهید . البته اگر همه عمر انجام دهید بسیار عالی است و ثواب هم دارد و انرژی بدنتان را هم بهبود می بخشد . خودش نوعی محافظت عظیم است.

حجامت سَر ، ورزش ، نوشیدن روزانه از آب قرآنی مانند قراعت سوره حمد هفت بار روی آب و یک بار هم سوره های توحید و فلق و ناس بسیار خوب است . و یا قراعت سوره یس روی آب به نیت شِفا .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم