منوی دسته بندی

منع سرعت انزال و تقویت عمومی بدن (مجرب)

منع سرعت انزال و تقویت عمومی بدن ،انزال به معناي ریختن منی می باشد که در هنگام جماع و یا قبل از آن با هرنوع تحریک زیاد پیش می آید.کسانی در لذت جنسی دو طرفه موفق ترند که بتوانند جلوي انزال سریع خود را گرفته و بعد از مدت زمان طولانی و در بین عمل جماع و نه قبل از آن انزال کنند.چون انزال باعث سستی سریع بدن و آلت تناسلی می شود و با بدن و آلت سست نمی توان به جماع درست و حسابی ادامه داد. با مطالعه مقاله بزرگ کردن آلت مردن شما می توانید با نخسه هایی که در دسترس قرار گرفته خود را در زمان کوتاه تری درمان کنید و به جماع خود برسید .

همین مساله زودانزالی و ضعف در ادامه عمل جماع ، امروزه باعث خیلی از طلاقها شده است.این یک واقعیت محض است چون مردان خیلی سریع انزال می کنند و سست می شوند و اکثرا عمل جماع را بعد از انزال خودشان خاتمه می دهند غافل از اینکه زنها در این حالت اگر مورد ادامه عمل جماع قرار نگیرند عصبی میشوند،ولی غالبا بخاطر حجب و حیا و یا عشق یا عدم تمایل به ناراحت کردن شوهرانشان ، فیلم بازي می کنند و طوري وانمود می کنند که لذت برده اند ولی در اصل اینطور نیست . زنها در حالت جماع اگر به ارگاسم نرسند بلا استثناء عصبی می شوند مگر اینکه زنهایی باشند کهخودشان با اکراه تن به جماع می دهند که اینها از این قاعده مستثنی هستند ولی بطور کل مردان باید بدانند که به ارگاسم رسیدن ، آروزی زنان در جماع است و باعث شادابی و نشاط و طول عمر و افزایش عشقشان به شوهرانشان می شود.

در کشور ما متاسفانه اکثر زنان بخاطر حجب و حیا در دادگاهها علت اصلی در خواست طلاق خود که بخاطر ارضاي جنسی می باشد ، بیان نمیکنند و شروع به بهانه گیري هم دیگر می کنند که اکثرا بهانه هاي واهی هستند ، وقتی که توسط روانشناسان معاینه می شوند اعتراف می کنند که بخاطر ضعف جنسی شوهرمان قادر به ارضاي کامل نیستیم و همین امر ما را عصبی می کند و همین عصبی بودن از شوهر باعث می شود که در برخوردهاي دیگر هم نتوانیم با او راحت باشیم و همین امر باعث طلاق ماست چون هیج زنی حاضر نیست روز و شب خود را در حالت عصبی بگذارند و مرد هم بیخیال باشد. خب از این حرفها گذشته ، اکنون به ارائه چند نسخه مجرب می پردازم.

نسخه اول:

هر روز هسته های مقداری خرمای مرغوب را جدا کرده و خرماها را با یک لیوان شیر گاو و یک یا چند زرده تخم مرغ خام مخلوط کرده و بروی آتش گرم کرده و بخورید . کثرت استفاده از این نسخه باعث دیر انزالی و تقویت جماع می شود.

نسخه دوم:

2مثقال کندر+2مثقال سیاهدانه+2مثقال شکر سفید+2مثقال رازیانه+یک مثقال مصطکی همه این مقادیر را پودر کرده و با هم مخلوط کرده و صبح و ظهر و شب یک قاشق چایخوری از این معجون بخورید که اثر بسیار قوی دارد.

نسخه سوم:

گرد درخت خرما+تخم پنبه+تخم یونجه+تخم شلغم از هر کدام 100گرم گرفته پودر کرده و صبح و ظهر و شب یک قاشق چایخوری از این معجون بخورید که اثر بسیار قوي دارد. البته اگر شیره این مواد کشیده شود اثر بسیار قویتر و سریعتر خواهد بود. براي یک عمل جماع موفق نیاز هست که بدن زن و مرد هر دو گرم باشند تا بتوانند نهایت لذت را ببرند و اگربا بدن سرد جماع شود اثرات بدي بر سلامتی خواهد داشت.پس هیچگاه بابدن سرد و بدون تحریک دو طرفه اقدام به جماع نکنید.براي گرم کردن بدن و تقویت جماع نسخه زیر بسیار موثراست: زعفران+فلفل هندي+نعناي خشک+فلفل سفید+پونه+فلفل قرمز+مرزه از خشک شده این مواد,مقادیر مساوي تهیه کرده و با کمک عسل از مخلوط آنها قرصهایی به اندازه یک فندق درست کرده و روزانه صبح و ظهر وشب یک عدد بخورید که اثر بسیار قوي دارد.

در پایان شما میتوانید از مقاله های حلوای سیر و حلوای شب عروسی را مطالعه نمائید . در این مقاله های نسخه هایی وجود دارد که به شما کمک فراوانی در حماع نموده و با مطالعه مقالات طب سنتی می توانید نسخه درمان هر نوع بیماری را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید . در صورت مشکل در هر بخش شما میتوانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم