منوی دسته بندی

 معنای حقیقی جادو و طلسم

 معنای حقیقی جادو و طلسم

جادو و طلسم این دو کلمه همیشه در کنار هم هستند ولی معنای متفاوتی دارند چون جادو مطلقاً از امور شیطانی محسوب میشه ولی طلسم هر دو مورد هم امور شیطانی و هم امور روحانی رو شامل میشه

 معنای حقیقی جادو و طلسم

 جادو در اصل به معنای شعبده و چشم بندی لحاظ شده اما خیلی واقعی تر و خیلی حقیقی‌تر خودش رو در علوم غریبه جای داده و تماما بر حسب نیروی شیطان نتیجه میده و تمام جادوگر ها و ساحر ها برای جادو کردن از نیروی منفی و شیطانی استفاده می کنند یعنی همون اعوان سفلی (جن و انس)

 جادو و طلسم شیطانی برای نابودی انسان ها به وجود آمده حالا این نابودی میتونه برای کسب و کار یا زندگی مشترک یا بخت و اقبال یا موارد دیگه ای باشه کما اینکه جادو با پست ترین چیزها مثل خون و یا نجاسات نوشته میشه و تمام مراحل انجام یا در قبرستان یا با خاک قبرستان و در مکان هایی که وجهه خوبی ندارند یا با آبی که میت رو غسل دادند صورت میگیره .

چطور ممکنه جادو و طلسم شیطانی روی شخص تاثیر بگذاره؟

نه تنها جادو و طلسم بلکه تمامی دعاها توسط امواج کار می کنند این امواج هست که روی انسان تاثیر می گذاره مثلا شما زمانی که یک آهنگ شاد گوش میدید چه حالی میشید؟ و زمانی که آهنگ غمگین گوش بدید چه حالی میشید؟

این موضوع با علوم غریبه ارتباط مستقیم داره یعنی زمانی که شخصی جادو میشه نیروی خیلی زیادی از امواج منفی و شیطانی به سمتش میره و اون شخص رو از پا درمیاره البته باید بگم که هر کسی هم قادر به جادو کردن و طلسم کردن نیست در اصل برای انجام این امور باید شخص روح و جسم و ایمان خودش رو به شیطان تقدیم میکنه.

 مثال هایی برای جادو و طلسم شیطانی براتون میزنم که خیلی زیاد اسمش رو شنیدید مثلا جادوی سیاه یا جادوی مرگ یا طلسم بازگشت معشوق حالا دو نمونه از اینها رو می خوام براتون شرح بدم جادوی مرگ توسط آلات خوار و پست مثل کفن میت یا استخوان میت یا با خاک قبرستان و نجاسات اعمال خاصی را انجام میدهند و طرفی که جادو شده طولی نمیکشه که از بین میره نمونش رو در فیلم حضرت سلیمان میتونید مشاهده کنید زمانی که همسر حضرت سلیمان توسط نیروی شیطانی جادوگر از پا در اومد یا طلسم بازگشت معشوق با خون یکسری طلسمات نوشته میشه و به بال کبوتر بسته میشه و کبوتر در آسمان رها میشه این عمل با هر بار بال زدن کبوتر بی قراری در دلم معشوق ایجاد میکنه یا مثلا روی یک فلز نوشته میشه و به فلز حرارت میدن ، با داغ شدن فلز معشوق هم احساس داغی و دلتنگی برای معشوق میکنه!

جادو اقسام مختلفی داره و راه های مختلف که من تا همین حد بسنده می کنم این رو یادآوری کنم خدمتتون که عده‌ی کمی قادرند که جادو و طلسم کنند و اگر کسی هم برای جادو و طلسم نزد این افراد بره در این گناه بزرگ شریک شده و عوارض و پیامدهای سختی هم براش به وجود میاد و نیروی شیطانی همیشه همراهش خواهد بود و روح و روانش همیشه مورد هجوم شیاطین قرار می گیره هیچ چیز در این دنیا ارزش پاک زیستن و ایمان به خداوند رو نداره فقط کافیه با حقیقت کنار بیایم!

اما طلسم معنای نزدیکی با جادو داره و فرق طلسم و جادو در محتواست محتوای طلسم از اعداد و اشکال و الواح تشکیل میشه اما جادو فقط شامل حروف میشه .

طلسمات انواع زیادی داره و هم در امورش شیطانی و هم در امور روحانی کاربرد داره اما زمانی که اسم جادو و طلسم در کنار هم میاد فقط شامل اعمال منفی و شیطانی میشه  و طلسمات شیطانی هم دقیقاً همان کاربرد و همان نتایج جادو رو داره

سخن پایانی:

 اصلی ترین دلیل به وجود آمدن جادو و طلسم حسادت و کینه بین آدمهاست که شیطان از این فرصت سوء استفاده می‌کنه و از این راه به انسان ها صدمه میزنه . سحر و جادو و طلسم از گناهان کبیره محسوب میشه چرا که افراد زیادی بودند توسط جادو و طلسم از بین رفتند یا بختشون بسته شد یا طلاق گرفتن یا کار و زندگیشون شکست خود و این چنین مشکل‌ها. عزیزانی که این مقاله را مطالعه کردید امیدوارم با این توضیحات کاملا روشن شده باشید و از این امور شیطانی پرهیز کنید و همچنین آرزومندم که هیچ وقت قلب و جسمتون از سیاهی ها و حسادت و کینه ها پر نشه در امان خداوند و محفوظ باشید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم