منوی دسته بندی

لوویا

شاخص-دعانویسی

موکّل ساعت : 06:06

لوویا

لوویا یعنی چه ؟ خدایی که به سرعت میشنود.

سیاره اصلی : زحل

زحل با تمرکز، دقت و فداکاری و همچنین با محدودیت ها همراه است. و بر برنامه ریزی بلندمدت یا آینده نگری فرد تأثیر می گذارد.

رنگ سلسه مراتبی : نیلی

سنگ موکّل : مولداویت

قدرت مولداویت احیا و تکامل شخصی را تسریع می کند. این سنگ ابزاری پویا برای کار رویایی و مدیتیشن است.

موکّل لوویا کیست ؟

پیام او روشن است: زندگی را در حوزه شخصی پیچیده نکنید. سعی کنید ترجیحاً با استفاده از روش های جدید برای متمایز شدن از دیگران به اهداف ساده برسید. واقعاً رویکرد خود را سفارشی کنید و مستقیماً به سمت این شادی زیبا و بزرگ بروید که شایسته آن هستید.

موکّل لوویا تأیید می کند: مطمئناً می توانید توصیه های دیگران را در نظر بگیرید، اما باید از این توصیه به روش خود استفاده کنید و آن را در شخصیت خود به کار ببرید.

اگر مشکلی وجود دارد، شکایت نکنید. به صورت ملموس عمل کنید. و بالاتر از همه، به شانس خوب خود ایمان داشته باشید، و آن نیز به شما ایمان خواهد آورد. به عبارت دیگر: به خود اعتماد کنید و با اعتقاد عمل کنید.

موکّل لوویا به شما اطمینان می دهد: این رفتار امواج موکّلین مفید را به سمت شما جذب می کند. آنها به شما کمک خواهند کرد که امیدوار کننده ترین فرصت ها و همچنین افرادی را که به احتمال زیاد به شما در موفقیت در آنها کمک می کنند، ارائه دهید.

توانایی های فکری خود را حفظ کنید. سپس آنها به شما انگیزه می دهند تا راه حل های مناسبی را که فرشته لوویا برای شما ارسال می کند با استفاده از علائم ساده بیابید. این به شما بستگی دارد که آنها را بشناسید.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم