منوی دسته بندی

علوم غریبه یعنی چی؟

علوم غریبه یعنی چی ؟

علوم غریبه یعنی چی؟ این کلمه حتما به گوشتون خورده ، خیلی مختصر براتون بگم مجموعه ای از علم هاست که از پنج چیز تشکیل میشه
( کیمیا ، ریمیا ، هیمیا ، سیمیا ، ریمیا )

که مفصل هر کدوم رو در وبسایتم توضیح دادم،برای مطالعه دقیق به جزئیات می توانید مقاله بهترین کتاب دعانویسی را مطلاعه نمائید و این ها علوم هایی هستن که در دسترس مردم نیست و کتاب جامع و کاملی هم در خصوص اموزش این علوم وجود نداره ، فقط تنهابخشی از این علوم در بین ماست.در مقالات مطالب آموزشی بهترین آموزش ها را برای شما تنظیم نموده ایم و شما با احتیاط کامل و اجازه از استاد خود می توانید فعالیت ها را انجام دهید .
💥توسط این علوم کارای خارق العاده ای میشه انجام داد ، هم میشه به خوبی استفاده کرد و نهایت نتیجه های مثبت رو ازش گرفت و هم میشه در امور منفی استفاده کرد و اعمال ننگینی انجام داد.
علوم غریبه بسیار رمز آلود جمع آوری شده یادگیری این علوم زمان خیلی زیادی میطلبه چون مراحل زیادی داره و از همه مهم تر هم چون استاتید علوم غریبه خیلی کم هستن پس یادگیریش هم خیلی دشوار تره.
💢یکی از اساس اصلی علوم غریبه موکل ها هستن ، میشه گفت علوم غریبه و موکلین لازمهٕ همدیگه ان💢
علوم غریبه کارایی خیلی زیادی داره اما یه استاد واقعی رو میطلبه تا بتونه ازش استفاده کنه (هم برای خودش هم برای مردم)
🔴هشدار:با این حساب هر کسی نمیتونه وارد این علوم بشه چون اگر سرخورد این کارو انجام بده حتما به فلاکت میفته که در این خصوص بعدا بیشتر راجبش توضیح میدم.

هر حرفه ای لازمه اش اینه کاملا مراحل آموزش طی بشه تا خرابکاری به وجود نیاد این بحث در مورد علوم غریبه خیلی جدی تره پس هیچوقت سرخوردانه وارد این علم بی انتها نشید 👌🙏

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم