منوی دسته بندی

علم جفر چیست؟

دعانویسی و علوم غریبه ، دعانویس تضمینی

علم جفر از علوم غیبی است که حضرت رسول الله (ص) و حضرت علی (ع) آن را نگارش کرده اند و طبق فرمنده امیرالمومنین (ع) آنچه اول و آنچه آخر دنیاست همه در جفر جمع آوری شده است.

جفر علم پرسش و پاسخ است ، هر سوالی در هر زمینه ای را جواب میدهد اما ، به وسیله حروف و یک سری فرمول ها میتوان به تمام سوالات پاسخ داد.

خلاصه کوچکی از علم جفر :

سوالی مطرح میشود و برای رسیدن به جواب مراحل زیر باید طی شود :

تبدیل حروف سوال به اعداد ابجد

اجرای قواعد ریاضی و ابجد

ویرایش قواعد و اجرای قواعد نجومی

در آوردن یک جمله از ۱۵ سطر (مستحصله)

رسیدن به آوای ناپیدا و پاسخ درونی از ظاهر پرسش توسط قرآن (تفأل زدن به قرآن)

علم جفر از کجا شیوع پیدا کرد ؟

روایت است یکی از صحابه پیامبر (ص) کتاب مربوط به جفر را از حضرت (ص) گرفته بود و در زمان بازگشت به نزد ایشان در مسیر طوفان عجیبی اتفاق افتاد و چند برگ از این کتاب در صحرا افتاد و این مرد شرمسار به نزد حضرت (ص) رفتند و موضوع را مطرح میکنند و حضرت محمد (ص) خودشان به صحرا میروند و چند برگ از این کتاب را پیدا میکنند و تنها یک برگ از این کتاب باقی می ماند و آن هم دست چه کسی می افتد الله اعلم و تمام علم جفرِ در دست بشر از آن زمان تا به الان توسط همان یک برگ است و تمام و آن کتاب هم در دست حضرت مهدی موعود (عج) است.

البته این موضوع می‌تواند اشاره گر باشد به این که تلاش برای دستیابی به این علم کبیر بسیار دشوار است و نظر اهل بیت (ع) را به شخص میطلبد!

تا به امروز افرادی به این علم دست پیدا کرده اند که همه آن ها انسان هایی بسیار پاک و مقرب به درگاه خداوند بوده اند و افرادی هم که الان از این علم بهره میبرند هیچ نام و نشانی ندارند!

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم