منوی دسته بندی

علاج جوش صورت

علاج جوش صورت ، جوش های صورت معمولا به خاطر کثیف شدن خون و بر اثر خوردن زیاد شیرینی ها و چربی ها و دیگر غذاهایی که نباید بخورید عارض می شوند برای درمان قطعی جوش از خوردن زیاد شیرینی و چربی ها خودداری کرده و خون خود را با این نسخه های مجرب تمیز کنید.در ادامه شما میتوانید از دیگر مقالاتی که در مورد درمان بیماری ها با طب سنتی انجام شده ، مقالات را مطالعه نمائید.

 نسخه اول:

قبل از هر وعده غذا یک استکان عرق بولاغ اوتی مصرف کنید روزی سه استکان.

نسخه دوم:

گذاشتن مخلوط خاکستر سیر سوخته و عسل بر روی جوش ها آنها را فوراً از بین می برد.

 نسخه سوم:

 برای تمیز کردن خون می توانید روزانه دو قاشق غذاخوری خاکشیر شسته و تمیز شده را با یک قاشق غذاخوری جوشانده صاف شده ترنجبین مخلوط کرده و ناشتا بخورید اگر دو هفته این درمان را ادامه دهید و پرهیز های غذایی داشته باشید همه جوشهای شما کاملا از بین می رود.

در کنار استفاده از نسخه فوق میتوانید با رنده کردن یک عدد سیب زمینی آب آن را گرفته و مقدار کمی گل سرشور مخلوط کرده و یک خمیر بسیار لطیف درست کنید و آن را به صورت بمالید و بعد از خشک شدن صورت خود را بشویید این ماسک باعث ایجاد حالت مکش در سطح پوست شده و چربی های اضافی و کثافت های چرکی را از صورتتتان بیرون می‌کشد.

 نکته مهم:

 دقت کنید موقعی که این ماسک را به صورت زده اید از صحبت کردن و خندیدن اجتناب کنید چون این کارها باعث ترک خوردن پوست شما خواهد شد.در ادامه مقالات می خواهیم در مورد درمان جوش های سر سیاه مطلبی را ارائه در دهیم پس ما را همراهی نموده و علم خود را در مورد طب سنتی افزایش دهید.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم