منوی دسته بندی

طلسمات سلیمانی

شاخص-دعانویسی

طلسم هفت جوش سلیمانی ، ترکیبی از هفت فلز است که در کوره های ذوب با هم آمیخته شده و در آخر ترکیبی از هفت فلز به دست می آید.
هر روز هفته مربوط به یکی از کواکب است و برای هر کوکب فلز مخصوصی اختصاص یافته است.

قطعا هر فلز و هر کوکب یک نیروی خاصی دارد ، زمانی که فلز هفت جوش به دست می آید ، تمامی خواص و نیروهای هفت کواکب را دارا است.
هر فلز را به کوکبی نسبت داده اند و هر کوکب متعلق به روز خاص میباشد.

شنبه: زحل سرب
یکشنبه: شمس طلا
دوشنبه: قمر نقره
سه شنبه: مریخ آهن
چهارشنبه: عطارد جیوه
پنج شنبه: مشتری قلع
جمعه: زهره مس

طلسمی بر فلز خاص هر کوکب نوشته میشود تحت تاثیر انرژی آن کوکب میباشد، زمانی که طلسم بر روی هفت جوش نوشته میشود تمامی کواکب را فعال کرده و بیشترین حد انرژی و قدرت را دریافت میکند و این فلز به هیچ عنوان از بین نمی رود و اکسید نمیشود.
این نوع طلسم که از هفت فلز ترکیب شده است فقط به نام طلسم سلیمانی مشهور شده وگرنه هیچ سندی آن را به حضرت سلیمان (ع) اختصاص نداده است.
همانطور که در پست های قبل توضیح دادم هر طلسمی منسوب به یک کوکب و فلز مخصوص آن است اما هفت جوش سلیمانی را برای تمامی طلسمات می توان استفاده کرد.

اگر در فضای مجازی چیزی تحت عنوان طلسم سلیمانی دیدید بدانید که دروغ محض است ، و فقط مقصود خالی کردن جیب شماست ، هوشیار باشید و فریب نخورید ، اگر زمانی هم قصد داشتید هفت جوش تهیه کنید ، خودتان اینکار را انجام دهید چرا که ساختن طلسم هفت جوش هزینه ی زیادی دارد

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم