منوی دسته بندی

سر کتاب و دعانویسی 09034901631

شاخص سر کتاب و دعانویسی

سر کتاب و دعانویسی ، گاهی  برخی از خانواده ها احساس می کنند که با گرفتن انواع و اقسام دستور العمل ها و یا با پناه بردن به فال های متعدد می توانند راه گشای مشکلات باشند و خوشبختی بیشتری برایشان رقم بزنند.

یکی از روش هایی که مردم به دنبال نجات و سردرگمی های خود هستند سرکتاب گرفتن دینی و دعانویسی است. سر کتاب باز کردن یعنی اینکه با تفال و طالع بینی به کتابی، به پیش بینی آینده بپردازیم.

برای شما هم پیش آمده که در مورد مسئله مهمی باید تصمیم گیری کنید و یا بخواهید از خوب و بد کاری و یا آینده و عاقبت کاری اطلاع پیدا کنید حال ممکن است دیگران به شما بگویند که برو پیش فلانی و سرکتاب باز کن و یا فلانی استخاره های خوبی می کند و یا فلانی فال های خوبی می گیرد.

یکی از پرطرفدارترین روش ها برای تشخیص در تردیدها، استخاره و سرکتاب گرفتن دینی است. حال با چند سوال اساسی روبرو می شویم:آیا می توان در همه موارد و موضوعات زندگی از استخاره کمک گرفت؟ آیا اعتمادی به کسانی که سرکتاب دینی می گیرند هست؟…

سرکتاب گرفتن دینی

برای این کار از کتابهای مختلفی استفاده می شود:بعضی از شاهنامه، حافظ و یا مثنوی مولوی نیز استفاده می کنند. اما ظاهرا امروز برای باور پذیری بیشتر این کار، از قرآن نیز استفاده می کنند. و با باز کردن قرآن، آیه ای را به فال نیک می گیرند، یا آیه ای را به فال بد می گیرند. اما آیا می توان چنین استفاده ای از قرآن کرد؟

سرکتاب گرفتن دینی یا آتیه بینی از قرآن غلط است:بعضی از استخاره ها و فال گرفتن ها به قرآن، غلط است، چون آتیه بینی(آینده بینی)  است، مثلا مادری می خواهد دخترش را شوهر دهد استخاره می کند که ببیند پیش آمدش چه می شود. یا هنگام امتحان مدارس، جوان ها استخاره می گیرند که ببینند قبول می شوند یا نه. این آتیه بینی را ترک کنید و دین را با خرافات آلوده نکنید. برای ازدواج باید تحقیق و بررسی شود، برای امتحان هم باید درس خواتنده شود.

عده ای از مردم با گرفتن پول ادعای خبر از آینده می دهند این ها همه اموری برای سر کیسه کردن مردم و آمیخته با انواع خرافات است. انسان اختیار دارد و می تواند با اراده و همت خود، اموری را که به سعی و تلاش وابسته است رقم بزند و اموری را که از دسترس خارج است را می توان با دعا و صدقه ، تغییر داد.

سر کتاب گرفتن با قرآن صحیح نیست ، سر کتاب گرفتن بر حسب بروج ماه صورت پذیر است و خصوصیات هر برج و منزل از ماه بیانگر احوال و خصوصیات اشخاص است.

سر کتاب رایگان در تلگرام ، سر کتاب رایگان در واتساپ

سر کتاب چه عمل خاصی است که رایگان و یا پولی باشد؟؟؟

اغلب افراد دنبال سرکتاب رایگان در واتساپ ، سر کتاب رایگان در تلگرام هستند ، بنظر شما این سر کتاب ها صحت دارد؟

آنچه از مشکلات شخصی و عوارض روحی که برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد باید توسط اساتید علوم غریبه که تسلط کامل بر این علوم دارند انجام شود ، راه حل های درمان مشکلات شخصی و روحی ، نجات از خرافه پرستی ، رسیدن به آرامش روحی و روانی فقط توسط راهنمایی های اساتید ممکن است.

با به دنبال بود سرکتاب رایگان در تلگرام و سرکتاب رایگان در واتساپ که هیچ گونه منبع علمی ندارند راه به جایی نخواهید برد ، طالع  دعا نویسی هر انسان با نجوم وساعات و حرکات سماوی در ارتباط است و رسیدن به طبع و طالع هر انسان خواهان علم زیادی است.

برای رفع مشکلات و عوارض روحی( عوارض سحر و جادو ، بستگی ، افسردگی…) به آیات قرآن کریم رجوع میکنیم که سراسر از خیر و برکت و نور بر زندگی ماست اما این عمل باید توسط استاد مکتوب بشه که اجازه ی دعانویسی داره و ما سرخودانه نمیتونیم دعانویسی کنیم ، چرا که بدون اذن استاد دست به قلم بردن برای ما سنگینی و مشکلات فراوانی رقم میزند.

تفاوت استخاره با تفال و سرکتاب گرفتن دینی

استخاره با تفأل فرق دارد، در استخاره انسان واقعا بین دو راه متحیر است و بعد از مشورت با اهلش و تفکر و تعقل …. راهی نمی تواند پیدا کند و از خدا طلب خیر می کند و همچنین در استخاره طلب خیر دنیا و آخرت است از خدای سبحان، بدین معنا که کسی که استخاره می کند تنها خیر دنیا را در نظر نمی گیرد بلکه خیر دنیا و آخرت را توأمان در نظر می گیرد.. اما تفأل آینده نگری و پیش بینی آینده به جهت این است که برای ما معلوم شود مریض خوب می شود یا می میرد، گمشده ای پیدا می شود یا نه، فلانی با من دوست می شود یا نه؟ فلانی رابطه اش را با من ادامه می دهد؟ و… این گونه تفأل زدن به قرآن مورد نهی قرار گرفته است و این غیر از استخاره گرفتن به وسیله قرآن است.

سوالات متداول

آیا رفتن پیش دعا نویس سنگینی دارد ؟

اگر دعا نویس صاحب اجازه نبوده و سرخودانه دست به قلم ببرد مکان و محل آن هم سراسر از نیروهای منفی است و روی حالات انسان تاثیرات منفی و سنگین دارد.

آیا سرکتاب رایگان در واتساپ ، سر کتاب رایگان در تلگرام حقیقت دارد ؟

سر کتاب فقط طالع و طبع انسان را مشخص میکند و هر آنچه که از حالات روحی و جسمی شما در منازل قمر است رو تشریح می‌کند ، البته هر کسی قادر به این کار نیست ، لازمه سر کتاب دانستن علوم غریبه و نجوم است.

آیا سر کتاب سنگینی دارد ؟

سر کتاب اگر به معنای فال بینی تعبیر شود از آن نهی شده است ؛ زیرا فال بد انسان رو مأیوس و نا امید میکند.  

سخن پایانی

معمولا انسان ها در دنیا متحیر و در مشکلات وامانده، می خواهند به گونه ای آینده ای خوشایند برایشان رقم بخورد و از آینده اطلاع پیدا کنند راه را در سرکتاب گرفتن دینی نباید جست چرا که خرافه ای بیش نیست و عده ای از سودجویان با مکر و حیله خود در پی گرفتن پول از مردم هستند چنانکه بیان شد علم غیب و خبر از آینده نزد خداست. ما با دعا و صدقه و عمل خود و…. می توانیم آینده ای بهتر برای خود بسازیم و با خواندن قرآن و نماز خود را از اضطراب ها و استرس های واهی رها کنیم.بلکه سر کتاب تنها طبع و عنصر ، حالات روحی و مبارکات هر انسان رو آن هم بر حسب عنصر بیان میکند.در این خصوص چنانچه راهنمایی و مشاوره ای خواستید با من از طریق واتساپ در ارتباط باشیددر ادامه شما میتوانید از مطالب آموزشی که برای شما تنظیم شده آنها را مطالعه نموده و علم خود را افزایش دهید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم