منوی دسته بندی

دعا نویس تضمینی حضوری | 09034901631

دعانویس تضمینی حضوری

دعا نویس تضمینی حضوری ، دعا یعنی نیاز طلبی ، نیاز طلبی انسان از خداوند برای حل مشکلات.ا

ما مگر نیاز طلبی به صورت تضمینی هم میشود ؟

دعانویس تضمینی چقدر صحت دارد ؟

یعنی بی برو برگرد مشکل را حل میکند ؟

دعاهای آن صد در صد نتیجه بخش است ؟

شاید شنیده باشید که میگویند فلانی مستجاب الدعوه است یعنی دعایی که در زمینه شما بکند حتما از طرف پروردگار اجابت میشود.

افراد بسیاری دنبال دعانویس خوب و تضمینی هستند ولی مهم تر از هر چیزی اینه که دنبال دعانویس تضمینی باشید که محتوای دعاهاش همه قرآنی باشه و هیچ گونه سنگینی برای شما نداشته باشه و دعانویس تضمینی باید کاملا به محتوای دعاهای قرآنی و رحمانی مثل حرز امام جواد علیه اسلام مسلط باشه و دعانویس خوب و تضمینی باید دعاهایی با کاربرد فراوان در جهت امور شرعی و حلال برای مردم کتابت کنه البته دعانویس تضمینی پیشینه قدیمی داره و از زمان قدیم تا به الان دعانویسی تضمینی رواج رواج بسیاری داشته است.

مستجاب الدعوه کیست؟

مُسْتَجَابُ الدَّعْوَه کسی که دعاهایش در حق خود و دیگران پذیرفته می‌شود. طبق روایات، پیامبران، امامان و پیشوای عادل از جمله افراد مستجاب الدعوه هستند. همچنین، برخی از انسان‌ها مانند بیمار و والدین در شرایطی مستجاب الدعوه می‌شوند.

برخی از علمای قدیم به دعانویس تضمینی مشغول بوده اند که در امور کمک رساندن به مردم و از بین بردن آفات و خطرات جن و انس و مواردی پرکاربرد فعالیت میکرده اند و همچنین دعانویس تضمینی باید حتما به علم های زیادی تسلط داشته باشد مثلا باید دعانویس تضمینی به علم جفر و علم اعداد واقف باشد و دعانویس خوب و تضمینی باید به علوم غریبه و اسطرلاب کاملا مسلط باشد و همچنین دیگر علومی که مربوط به دعانویس تضمینی است.

مهم ترین منبع برای نوشتن دعا کتاب قرآن کریم است اما امروزه دعانویس تضمینی توسط کتابهای علوم غریبه ای که غلط های فراوانی دارد رواج یافته است،بهترین دعانویس تضمینی دعاهایی همچون بخت گشایی و رزق و روزی و فتح مهمات مکتوب میکند اما به شرط آن که هیچ گونه آثار منفی نداشته باشد،به طور مثال دعانویس تضمینی بسیار فراوان است اما نکته آنجاست که چند نفر از مردم مراجعه کننده به دعانویس تضمینی نتیجه میگیرند و از دعاهای دعانویس در تضمینی انرژی مثبت دریافت میکنند؟

شرایط مستجاب الدعوه شدن

در روایات آمده که گاهی برخی از انسان‌ها بسته به شرایطی، مستجاب الدعوه می‌شوند؛ مثلا: دعای بیمار،دعای والدین به سودِ فرزند هنگامی که به والدین نیکی می‌کند و یا دعای والدین علیه فرزند هنگامی که فرزند از والدین نافرمانی می‌کند،دعای مظلوم علیه ظالم،دعای مظلوم به سود یاری‌رسان،دعای روزه‌دار، به ویژه هنگام افطار،دعای عمره‌گزار تا زمانی که بازگردد، دعای امام و پیشوای عادل،دعای مومن به سودِ مومنی که در شرایط اضطراری کمک‌کارش شده و یا دعای مؤمن علیه مؤمنی که می‌توانست در شرایط سخت کمک‌کارش شود؛ اما یاری نکرد.

در روایتی از امام حسن(ع) آمده است اگر کسی‌ مواظب قلبش باشد تا اموری که مورد رضای خدا نیست در آن خطور نکند، من ضمانت می‌کنم که او مستجاب‌الدعوه باشد.

از امام رضا(ع) روایت شده بلعم باعورا نیز به جهت برخورداری از اسم اعظم مستجاب الدعوه بودتا این که به سبب پیروی از فرعون و دشمنی با حضرت موسی(ع) این مقام را از دست داد.

همچنین نقل شده شخصی از پیامبر(ص) تقاضا داشت تا با دعای پیامبر(ص) او نیز مستجاب الدعوه شود؛ پیامبر(ص) در پاسخش فرمود: خوراکت را پاک گردان تا مستجاب الدعوه شوی. سوگند به آن که جان محمد(ص) در دست اوست، بنده‌ای که لقمه حرام وارد شکمش می‌کند، چهل روز هیچ عملی از او پذیرفته نمی‌شود.

اما دعانویسی که امروز توسط هر کسی انجام میشود ، بدون پیگیری اصول و آداب ، بدون اذن استاد ، بدون در نظر گرفتن حرکات سماوی و ….

دعانویس تضمینی در مناطق مختلفی شیوع دارد و اغلب مردم هم به دلیل مشکلاتی که در زندگی دارند به دعانویس در تضمینی مراجعه میکنند و به امید این که بتوانند توسط دعاهای قرآنی مشکلات خود برای همیشه دفع و رفع بکنند،مثلا افراد بسیاری برای به دست آوردن دعای رزق و روزی به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند و یا برای به دست آوردن دعای فتح مهمات و کارگشایی به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند و برای به دست آوردن دعای بخت گشایی به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند و برای به دست آوردن دعای مهرومحبت و زبانبند به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند و همچنین برای بازگشت معشوق به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند تا بتوانند به نتایج خوبی برسند و از دعاهای قرآنی بهره مند شوند.

آیا تضمینی بودن دعا ممکن است ؟

دعا اگر با قلم استاد واجدشرایط مکتوب شود نتیجه قطعی دارد به صورت تضمینی!

اما شخص دعا گیرنده باید چطور با دعا رفتار کند ؟

دعا گیرنده برای استجابت دعا حتماً باید انجام واجبات و ترک محرمات پیشه کند.اینطور نیست که عمل حرامی مرتکب شود و انتظار نتیجه گیری قطعی از دعا داشته باشد .

روایت شریف از امام معصوم:

ان للقلوب اقبالا و ادبارا فاذا اقبلت فاحملوها علی النوافل و اذا ادبرت فاقتصروا بها علی الفرائض گاهی انسان حال خوشی دارد، گاهی حالش گرفته است. می فرماید: در آن اوقاتی که حالش خوش است این را باید بداند که ریشه ی خوشی دل و ریشه ی اقبال قلب این است که به انجام واجب و ترک حرام مقید شده و در سایه ی آن، دل روشن شده و آرامش پیدا کرده است و دل خوشی معنوی به او دست داده و در این حالت چون ریشه ی این خوش دلی، انجام واجب و ترک حرام است، می فرماید: (فاحملوها علی النوافل) این قلب را بکشانید به سوی کارهای بالاتر از انجام واجب و ترک حرام، تا این که بتوانید در مرتبه ی ایمان قدم بردارید.

از این روایت شریف برداشت می شود که ریشه ی اساسی خوش بودن دل و حالت خوش روحی داشتن و از آن طرف هم اضطرابی در زندگی نداشتن، بهترین دلیل بر این است که این شخص اهل انجام واجب و ترک حرام می باشد.این حرف ها اهمیت این را می رساند که اگر ما خوشی دل می خواهیم در این دنیای وارونه و ظلمانی و مصیبت زده، باید واجبات را انجام دهیم و محرمات را ترک کنیم. یعنی انجام واجب و ترک محرمات در اسلام این قدر اهمیت دارد که می فرماید: علت مردگی این دل ها و این که خوشی در این خانواده ها و جامعه وجود ندارد به خاطر این است که مبتلا به حرام و ترک واجب هستند و خیلی تکالیف بر ما واجب است و خیلی تکالیف بر ما حرام است و ما اطلاعی از آن نداریم.

همچنین اشخاص بسیاری هستند که برای دفینه یابی و به دست آوردن گنج به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند تا به وسیله علم دعانویس در تضمینی بتوانند طلسم یک گنج را از بین برده و به دفینه دست پیدا کنند اما نکته حائز اهمیت این است که دعانویس تضمینی باید حتما به علم دفینه یابی هم مسلط باشد تا بتواند در این زمینه فعالیت کند و دعانویس تضمینی باید به علم ستاره شناسی هم موقوف باشد تا بتواند حرکات سماوی و چرخش ستارگان که در دفینه یابی موثر است را تشخیص دهد و از فعالیت های دعانویس خوب و تضمینی آن است که بتواند مریض های جن زده و مسحور شده را در مان کند توسط آیات قرآن اما این عمل از هر دعانویس تضمینی ممکن نیست به این دلیل که مهارت بسیاری میخواهد و دعانویس تضمینی حتما باید علم کافی در این زمینه داشته باشد.

از دیگر مسائل پرکاربرد : دختران و پسرانی هستند که برای رسیدن به معشوق خود از طریق دعانویس تضمینی اقدام میکنند اما باید در جریان باشید که دعاها فقط باید به صورت رحمانی باشند تا به شما آفت و صدمه ای نرسد بلکه اگر توسط سحر و جادو اقدام به این کار بکنید حتما دچار امراض و مریضی های روحی و روانی و همچنین دردهای بدنی میشوید پس باید مراقب باشید زیرا کتاب های سحر و جادوگری برای عاشق کردن و مجنون کردن دختر و پسر بسیار زیاد است و این کتاب ها توسط جادوگرهای مصری و یهودی و … تحریر شده اند امام هر چند که نسخه هایی که به دست دعانویس تضمینی رسیده است اغلب غلط هستند و صحت ندارند و موجب میشود که موکلین شیطانی و موکلین طلسمات غیر شرعی وارد بر زندگی اشخاص شده و سبب ساز عدیده از مشکلات در روابط عاطفی و روابط اجتماعی شده و همچنین سبب افسردگی های بسیاری شود لذا به همین دلیل در این گونه موارد باید بسیار محتاط عمل کرد.

دعانویس تضمینی حتما باید علم و شناخت بسیار زیادی به ادعیه معصومین علیهم السلام و طلسمات داشته باشد و دعانویس تضمینی باید به ساخت طلسمات هفت جوش سلیمانی و دیگر طلسمات پرکاربرد واقف باشد و این نیاز به علم و شناخت کافی دعانویس تضمینی از طلسمات دارد.

همچنین بسیاری از اشخاص برای رسیدن به دلایل مشکلات و راه حل آنها به دعانویس تضمینی مراجعه میکنند تا برایشان سرکتاب و طالع بینی انجام دهدو مشکلاتشان را بررسی کند اما باید بدانید که سرکتاب و طالع بینی هم فلسفه دقیقی دارد که توسط هر دعانویس تضمینی ممکن نیست.

سوالات متداول

آیا دعای فلفل سیاه حقیقت دارد؟

این دعا در فضای حقیقی و مجازی بسیار زیاد است ، که بر دانه های فلفل آیات قرآن تلاوت شود و درون آتش انداخته به جهت بی قراری معشوق ، این عمل مطلقا جادو است ، بلکه عوارض و بستگی شدیدی در زندگی تان ایجاد میکند.

آیا دعای زبانبند گناه است ؟

دعای زبانبند چنانچه برای زبانبندی دشمنان ، فاسدان ، بد خواهان ، بد عملان ، شریران ، فاسقان باشد هیچ گناهی ندارد ، چرا که شأن نزول آیات زبانبند ، برای دشمنان پیامبر (ص) است.

دعای تضمینی برای خانه دار شدن ممکن است ؟

 این سوال خرافه ای بیش نیست ، بلکه اگر شخصی بود که دعای خانه دار شدن میداد به صورت تضمینی ، خودش صاحب تمام خانه ها و املاک میشد!

دعای تضمینی برای ثروتمند شدن وجود دارد؟

این دعا هم خرافه است ، بلکه میشود از طریق جادوگری و سحر به ثروت رسید اما این ثروت تا ابد سیاهی است. بهترین دعا ( رزق و روزی ) است که بسیار مبارک و تمامی ائمه معصومین (ع) آن را قبول دارند و برگرفته از آیات شریف قرآن است.

سخن پایانی

امیدوارم این مقاله درباره دعانویس تضمینی حضوری مفید بوده باشد ، چنانچه خواهان دعایی با رعایت اصول و آداب و قلم استاد واجد شرایط بودید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.این مقاله جز گروه مطالب آموزشی بوده و شما میتوانید با مطالعه مقالات دیگر علم خود را افزایش دهید .

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم