منوی دسته بندی

دعا برای جدایی شوهر از خانواده اش 09034901631

شاخص دعا برای جدایی شوهر از خانواده اش

دعا برای جدایی شوهر از خانواده اش ،این روزها درصد بیشتری از آمار بالای طلاق ها در سطح هر کشوری، عاملی جز جن و جادو ندارند. اما بدلیل عدم آگاهی مردم به این امر و نداشتن باور و اعتقاد، زندگی خیلی ها از هم پاشیده است. ما اسم این نوع طلاق ها را گذاشتیم ‘طلاق های شیطانی‘ چون عامل اصلی اختلاف و طلاق در اصل همان جن یا شیطان است. سحر جدایی یا طلسم جدایی شایع ترین نوع طلسم در بین مردم و تنها جادویی است که در قرآن کریم بصورت مستقیم از آن نام برده و به تفرقه افکنانه بودن آن در بین زن و شوهر با صراحت تمام اشاره شده است.

در تفسیر اثنی عشری ذیل آیه ۱۰۲ از سوره بقره می خوانیم: «هاروت و ماروت دو ملائکه بودند که حق تعالى به جهت تعلیم سحر به زمین فرستاد، چون در آن زمان سحره دعوى نبوت مى‌کردند، خداوند این دو ملک را فرستاد تا مردمان را بر حقیقت بطلان سحر و کیفیت حیله در آن مطلع ساخته، معارضه کنند با مدعیان نبوت، و تمیز سحر و معجزه و بطلان دعوى سحره مبیّن شود پس معلوم شد که نزول هاروت و ماروت و تعلیم سحر براى آن بود که از کید سحره محفوظ بمانند. فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُما: پس مى‌آموختند از آن دو ملک، ما یُفَرِّقُونَ بِهِ‌: آنچه جدائى افکند، بَیْنَ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ‌: میان زن و شوهرش»

اما همین نکات نشان دهنده فتنه شیطان است برای جدایی شوهر و خانواده اش ، زیرا دعایی به نام جدایی شوهر از خانواده اش نداریم ، و آنچه که میبینید در محیط حقیقی و مجازی فقط سحر و جادوگری است.

در حقیقیت با رجوع شما نزد این افراد و تقاضای دعای جدایی شوهر از خانواده اش در های برکت را به روی زندگی خود میبندید و زندگی خود را سراسر از سیاهی میکنید.

دعای جدایی شوهر از خانواده اش که در اصل دعا نیست بلکه جادوست رزق و روزی شوهرتان بسته میشود و به نحوست گرفتار میشود.

پس بهترین کار اینست که دعاهای مخصوص به مهر و محبت همراه خود کنید و سیاست های همسرداری را به خوبی آموزش ببینید تا پیروز میدان شوید.

سوالات متداول

آیا دعای جدایی شوهر از خانواده اش صحت دارد؟

 این صرفاً فقط جادو است و عواقب خطرناکی در پی دارد.

دعای سنگین برای جدایی تأثیر دارد ؟

این مورد هم مثل دعای جدایی شوهر از خانواده اش است.

دعای جدایی با پیاز حقیقت دارد ؟

 این کار فقط جن و شیاطین را وارد کنزل شما میکند و بسیاری از مشکلات را برایتان به وجود می آورد.

طلسم نمک برای جدایی وجود دارد ؟

 فقط کذب محض است .

طلسم برای جدایی شوهر از خانواده اش چیست؟

 در پاسخ سوال اول توضیح داده شده است.

سخن پایانی

چنانچه درباره فواید و عوارض دعا ، علائم دعای جدایی شوهر از خانواده اش و دعای مهر و محبت برای شوهر سوال یا مطلبی داشتید ، از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. در ادامه شما میتوانید باقی مقالات مطالب آموزشی را مطالعه نمائید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم