منوی دسته بندی

دعای مطیع شدن شوهر 09034901631

دعای-مطیع-شدن-شوهر

دعای مطیع شدن شوهر با وجود مشغله‌های زندگی و فشارهای روانی، نارضایتی از زندگی به یک بحران تبدیل شده‌است که باعث می شود افراد نتوانند خوشحال باشند و از داشته‌های خود لذت ببرند و حرف یکدیگر را به درستی بفهمند. نارضایتی تا حدی طبیعی است و نیازمند پیشرفت انسان است. اما زمانی تبدیل به یک مشکل می شود که اجازه کار و فعالیت را از فرد بگیرد و افکار منفی را ایجاد کند. نارضایتی از زندگی ممکن است به دلیل نارضایتی و عدم اطمینان فرد از توانایی‌های خودش باشد. در این زمینه لازم است تا مهارت‌های خودباوری و اعتماد به نفس را در زندگی زناشویی خود تقویت کنید.

زوجین زمانی که در مسائل مختلف زندگی به یک حد مشترکی نرسند ، حرف های یک دیگر را به خوبی نمیفهمند و از حرف هم فرمانبردار نیستند از همین رو عده زیادی برای مطیع شدن شوهر و یا مطیع شدن زن به سراغ دعاهای مختلفی میروند مثلا دعای مطیع شدن شوهر و یا دعای مطیع شدن زن‌.

اما دعای مطیع شدن شوهر واقعا صحت دارد؟

دعای مطیع شدن شوهر همان مهر و محبت است ، اما نباید فریب هر دعانویسی را خورد و دعایی گرفت که زندگی شما را رو به زوال ببرد، عده‌ زیادی برای مطیع شدن شوهر به سراغ طلسم و سحر وجادو میروند ، اما به چه قیمت ؟به قیمت نابودی زندگی خود و فرزندانتون؟

سوالات متداول

چرا شوهرمان به حرفمان گوش نمی دهد؟

یکی از علت های عدم اهمیت به حرف از سوی همسران، دلیلی است که در روان شناسی به آن اورکانتیشن گفته می شود؛ افرادی هستند که زمانی خیلی مطیع بودند و حالا که ازدواج کرده اند می خواهند تمام عقده هایشان را روی همسرشان خالی کنند؛ در واقع  این اشخاص در برابر پدر و مادرشان آرام و سر به زیر و در مقابل همسرشان خیلی سرسخت می شوند و می خواهند برخلاف شخصیت واقعیشان بجنگند.

چگونه شوهر خود را حرف گوش کن کنیم؟

یکی از بهترین راه ها برای اینکه همسرتان مطیع شما باشد این است که با او صمیمی شوید، یعنی او بتواند با شما خوب حرف بزند بدون انکه مورد سرزنش و تحقیر قرار بگیرد.

چه دعایی بخونم شوهرم به حرفم گوش کنه؟

برای دستیابی به دعاهای کاربردی از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

برای عاشق و دلباخته کردن شوهر ابتدا سیاست های همسرداری را به خوبی یاد بگیرید و از مقالات سبک زندگی سایت ما استفاده کنید و با یادگیری دعاهای کاربردی به مقصد حلال و شرعی خود برسید.

چگونه شوهر خود را مثل موم در عسل بگیرم؟

چیکار کنم هر چی بگم شوهرم بگه چشم؟

برای اطاعت همیشگی شوهر ، سعی کنید به خواسته ها و سلایق او احتزام و ارزش زیادی قائل باشید و از دعاهای مخصوص در این رابطه استفاده کنید.

چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم ؟

برای دلباخته کردن و عاشق کردن شوهرتان که همیشه زندگی گرم و سراسر از محبت داشته باشید ابتدا او را به خوبی بشناسید ، از نقطه ضعف های او استفاده نکنید و به علایق ان احترام بگذارید و دعاهای مربوط به مهر و محبت زوین را در پیج اینستاگرام عطار سینا آموزش ببینید.

چگونه با حرف زدن دلبری کنیم ؟

برای رسیدن به این موضوع شما باید مهارت سخنرانی داشته باشید و آنچه را که در دل دارید با دوست داشتنی های طرف مقابلتان هم سو کنید.

چگونه شوهرم را به طرف خودم بکشم؟

برای اینکه قوه جذب بسیار بالایی داشته باشید ، اصول آن را در پیج اینستاگرام عطار سینا دنبال کنید و به نتایج دلخواهتان برسید.

سخن پایانی

چنانچه مطلب یا مشاوره ای در زمینه زندگی زناشویی ، نکات همسرداری ، سبک زندگی و دعاهای مربوط به زندگی مشمر داشتید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید‌ در ادامه شما میتوانید مقالات مطالب آموزشی را مطالعه نمائید. کاربر گرامی مقاله دعا برای پنهان کاری شوهر را هم میتوانید مطالعه نمائید و از بحث و جدال های زندگی دوری کنید .

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم