منوی دسته بندی

دعای جلوگیری از خیانت شوهر 09034901631

شاخص خیانت شوهر

شاید سوال بشه براتون که اصلا همچین دعایی وجود داره؟

دعای جلوگیری از خیانت شوهر ، زمانی که از دعا صحبت می کنیم به معنای واقعی اون که نیاز طلبی هست پی می بریم حال نیاز طلبی در هر امری که عقلانی باشه ممکن است و از طرفی هم علوم غریبه اینقدر پهناور و گسترده است که هر کار فوق‌العاده‌ای میشه توسطش انجام داد یکی از این دعاها دعای جلوگیری از خیانت شوهر و یا خیانت زن لحاظ شده در اصل به جای جلوگیری از خیانت شوهر باید بگیم دعای بستن شوهر!

بستن شوهر و یا زن در چه مواردی اتفاق می افته؟

  • بستن از زنا با زن نامحرم یا مرد نامحرم
  • بستن و جلوگیری از اعتیاد
  • بستن از پرخاشگری و تندخویی

در اینجا مورد اول یعنی ارتباط نامشروع شوهر و یا زن رو توضیح میدیم

قطعاً الان چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی اشخاصی هستند که برای کسب منافع چه مالی و جنسی و شهوتی خودشون رو به بقیه نزدیک می کنند و اصطلاحاً سرعین آقایان را از راه میبرند و الان همین مست موضوع بسیار زیاد در جامعه دیده میشه و به عنوان زیادی هستند که زندگی و روابط عاطفی خود و همسرشان به هم میریزه و اگر این مرد مورد محبت از طرف همسرش قرار نگیره و یا اینکه مدام بی توجهی ببینه شرایط برای خیانت هموارتر میشه در مقالات سبک زندگی که در سایت قرار داده شده این موارد را کاملا شرح و آموزش دادیم .

با همه این تفاسیر برای جلوگیری از خیانت شوهر باید مراحل اصلی که اخلاق و رفتار خوب و جذاب و آنچه که مورد پسند شوهر قرار می گیرد را در اولویت برای زندگی مشترک قرارداد.

آدمی که خودش رو خوشگل میکنه ولی اخلاقش رو بهتر نمیکنه مثل این هست که رو بدنی که بو میده عطر میزنه!

بعد از طی مراحلی که مربوط به اخلاق و رفتار مناسب برای زندگی مشترک لحاظ میشه به سراغ دعا (نیاز طلبی) و توکل بر خداوند میریم راه هایی که امکان داره شوهر به مسیر خلاف کشیده بشرا میبندیم یعنی کاری کنیم که شوهر مهر و محبتش نسبت به زن زیاد و مطیع حرف حق و شایسته همسرش باشه و شوهر چشمانش به روی بقیه زن ها بسته و فکر خیانت هم به سرش خطور نکنه.

مراحل دعای جلوگیری از خیانت شوهر :

نوشتن دعای باطل سحر برای شوهر برای که ممکن هست همسر شما توسط سحر و جادو جز به دیگری شده باشد پس باید اول سحر و جادویی که برای جذب همسر شما انجام داده شده باطل بشه و این سحر و جادو میتونه خوراکی باشه یعنی به خورد شوهر داده باشند یا اینکه توسط طلسمات آتشی صورت گرفته باشه.

زن باید دعای مهر و محبت همراه کنم دعایی که شوهرش را تماماً به خودش جذب کنه و عشق و جذابیت زن در قلب مرد جای بگیره برای همیشه .

دعای زبان بندی که شوهر از حرف و خواسته همسرش بیرون نره و مطیع و فرمانبردار زنش باشه.

دعای جلوگیری از خیانت شوهر برای بستن شوهر از خیانت دعا های مختلفی وجود داره اما بهترین این ها دعایی است که بر روی طلسم هفت جوش مکتوب میشه و در خانه نگهداری میشه و همچنین نوشتن طلسم مانع یعنی ممنوعیت و بستن شوهر از خیانت که این هم در خانه نگهداری میشه.

با توکل بر خداوند منان زمانی که این مراحل کاملاً دقیق صورت گرفت شوهرتون از خطرات و مکر شیطان در امان خواهد بود و شما هیچ وقت نگران ربوده شدن شوهر توسط زن دیگری نیستید.

سوالات متداول

آیا دعا برای دروغ گفتن شوهر یا دعای هدایت شوهر هم وجود داره؟

قطعاً تمام عادت های بد شوهر رو میشه از بین برد و هدایتش کرد اما مرحله اول باید از دیدگاه روانشناسی روی شوهرتون کار کنید و  فضای خانوادگی و اجتماعی سالم براش ایجاد کنید و بعداً به دعا مراجعه کنید زیرا با دعا گرفتن های پیاپی و دریغ از اصلاحات رفتاری در محیط زناشویی کار به جایی نخواهید برد.

دعا برای دفع زن مزاحم از زندگی نتیجه دارد ؟

اگر زنی با شوهرتون رابطه و دوستی نامشروع داره و شما این زن را می شناسید با طلسم و حصار شوهر این زن مزاحم از زندگی شما برای همیشه دفع میشود.

آیا دعا برای چشم پاک شدن شوهر صحت دارد؟

زمانی که زن دعای مهر و محبت قوی همراه کنه و رفتار ب و صحیح نسبت به شوهرش داشته باشه همیشه وجدان همسرش را در اختیار داره و مرد هیچ وقت نگاهی با قصد و غرض نسبت به هیچ‌کس نمی‌ندازه.

سخن پایانی:

در روابط زناشویی قدرت مدیریت بالایی داشته باشید و سیاست‌های درست را انتخاب کنید در رقابت رفتاری نبوده و در مقابل هم گارد نداشته باشید تا زندگی لذت بخش و از هرگونه خیانت های زناشویی محفوظ و در امان باشد.در این مسائل چنانچه مشاوره یا مطلبی داشتید با ما در ارتباط باشید و مقالات من درباره سبک زندگی را با دقت مطالعه کنید.در ادامه شما میتوانید از مطالب آموزشی که برای شما تهیه گردیده را مورد استفاده قرار دهید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم