منوی دسته بندی

دستوری حرف زدن ممنوع

دستوری حرف زدن ممنوع خانم‌ها دقت کنید یکی از قالبهای کلامی که برای مردان خوشایند نیست و اقتدار آنها را خدشه‌دار می‌کند دستوری و تحکّمی حرف زدن است. در ادامه شما میتوانید مقاله خطای بزرگ تحقیر را مطالعه نمائید.

بهترین کار‌ این است جملات امری یا دستوری خود را به مشورت و نظر خواهی تبدیل کنید و یا اینکه با قالب خواهش و طلب کمک با او صحبت کنید! خب در مقاله قبل در مورد درسی از ادابازی نکات بسیار مهمی را برای شما بازگو کردیم و امیدواریم مطالب کارایی بسزایی در زندگی شما داشته باشد
مثلا بجای اینکه به مردتان بگویید: “کمد رو بذار این طرف اتاق!” بگویید: “نظرت چیه کمد رو بذاریم اینجا؟”، “خواهشاً اگر میتونی کمد رو برام بذار اینور اتاق”، “میشه کمکم کنی کمد رو بذاریم اینور اتاق”، و جملات دیگری که از دستوری بودن و تحکّمی حرف زدن، فاصله دارد.
اقتدار مردتان را حفظ کرده و محبوبیّت خود را با اینگونه زیبا صحبت کردن بیشتر کنید.

دعوای پیامکی ممنوع

بحث و مجادله به وسیله پیام نوشتاری، بدترین نوع بحث کردن است. زیرا طرفین نمی‌توانند لحن و حالت صحبت کردن یکدیگر را ببینند و این مسئله در اکثر موارد باعث سوءتفاهم می‌شود چرا نمی‌توانند مقصود یکدیگر را در فضای پیامکی به طور‌ کامل به یکدیگر منتقل کنند.

اگر گاهی مجبور شدید مطلبی را در مواقع دلخوری، با پیامک انتقال دهید حتما منظور خود و یا حالت درونی خود را بیان کنید مثلا بیان کنید که این پیامم شوخی بود و یا از روی علاقه و یا عصبانیت و … بود.
اما سعی کنید حضوری و یا تلفنی مسئله را حل کنید.
برکات صحبت کردنِ حضوری، صدها برابر فضای پیامکی است.این مقاله جزو گروه سبک زندگی می باشد.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم