منوی دسته بندی

حلوا شب عروسی(تقویت قوای جنسی 2)

حلوا شب عروسی(تقویت قوای جنسی 2) ، خب همانطور که در مقاله قبل حلوای سیر بهترین نسخه طبیعی برای شما ارائه شده و می توانید از این حلواي بسیارگرم براي تازه دامادها و نوع عروسانی که می خواهند لذت جنسی کاملی داشته باشند بسیارمجرب است.این حلوا بخاطر طبیعت گرمش ازبهترین داروهاي ضد ضعف جنسی و ضدلاغري و مقوي کمر و اعصاب می باشد و این دارو شهوت و میل جنسی شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. این حلوا براي متاهلین گویا توصیه می شود چون شما را از مصرف هرگونه داروهاي شیمیایی تقویت جنسی بی نیاز می کند.

مواد مورد نیاز :

  • آرد گندم 250 گرم
  • زنجبیل + هل+فلفل سیاه + دارچین+ پودرجوز بایان+میخک هر کدام 20 گرم
  • پسته + مغز گردو+ پودر نارگیل ( هر کدام 50 گرم
  • روغن حیوانی یا روغن کنجد به مقدار لازم
  • شیره انگور یا عسل به اندازه دلخواه

طرزتهیه حلوا:

ابتدا آرد جوانه گندم وآرد گندم راخوب باهم مخلوط کرده ودرظرفی آنها راخوب تفت داده تا به رنگ قهوه اي درآید ولی مواظب باشید نسوزد حالا مقداري آب جوشانده راکم کم به آن اضافه کرده و مرتب هم بزنید تا خوب مخلوط شوند و گلوله هاي آرد در آن کاملا ازبین روند.

حالا روغن را به آن افزوده و پس از جذب روغن به خمیر بدست آمده ,شیره انگور یا عسل را اضافه نمایید تا شیرین شود وآنقدرهم بزنید تا روغن جذب شده ,شروع به دفن شدن نماید.

اکنون می توانید سایر مواد پودر شده دیگر را با هم مخلوط کرده و به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید . پس از سرد شدن می توانید استفاده کنید.

در ادامه شما می توانید از مقاله تقویت آلت و نعوظ مطالعه نموده و مشکل خود را برطرف نمائید . همچنین در مقالات طب سنتی شما میتوانید درمان هر نوع بیماری را با کمترین هزینه برطرف نمائید.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم