منوی دسته بندی

حلواي سیر(تقویت قوای جنسی 1)

حلواي سیر(تقویت قوای جنسی 1) ، این حلوا براي تقویت قواي جنسی مردان اعجاز می کند ، در ادامه با مطالعه مقالات طب سنتی و مقاله افزایش مدت نزدیکی جنسی را مطالعه نموده و این حلوا اکسیر تقویت جنسی می باشد وقدرت فوق العاده اي دارد بنابراین اگرظرفیت استفاده از آن را ندارید و یا زنتان ضعیف باشد بهتر است از نسخه هاي دیگر استفاده کنید که قدرتشان کمتر است چون اگر زنتان نتواند در برابر قدرت جنسی شما جوابگو باشد ، آنوقت مطمئن باشید که نیاز به زنهاي دیگر براي تخلیه جنسی خود خواهید داشت !

مواد لازم براي تهیه این حلوا به موارد زیر نیاز دارید:

  1. سیرتازه 70حبه ویاکمتربرحسب نیاز
  2. شیرگوسفند یاشیرشتریاشیرگاومیش یک کیلوگرم
  3. روغن حیوانی یک کیلوگرم
  4. زعفران آسیاب شده یک قاشق چايخوري
  5. میخک آسیاب شده یک قاشق چایخوري
  6. هل آسیاب شده یک قاشق چايخوري
  7. عسل طبیعی یک کیلوگرم

طرز تهیه حلوا:

ابتدا حبه هاي سیر را از وسط نصف کنید.آنها را درظرف بزرگی ریخته و به اندازهاي شیر بریزید که ارتفاع شیر به اندازه دو انگشت چسبیده بهم (فاصله اي بین دو و سه سانتی متر) بالاي سیرها برسد.حالا حرارت ملایمی را زیر ظرف روشن کنید تاشیر و سیر کاملا باهم ممزوج شده و مقدار زیادي ازشیر کم شود .به حدي که در ته ظرف مایع زرد رنگی باقی بماند.
حالا روغن حیوانی را که اندازه آن به اندازه مقدار شیر است به آن اضافه کرده و مرتب هم بزنید , دقت کنید بیشتر از دو دقیقه طول نکشد تا عسل خاصیت خود را از دست ندهد،سپس زیر آنرا خاموش کنید.
در مرحله آخر و درحالی که مواد هنوز گرم است بلا فاصله هل و زعفران و میخک آسیاب شده را به آن اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا همه مواد با هم ممزوج شوند .حلواي شما آماده است و می توانید هرروز یک قاشق غذا خوري صبح یا شب یک ساعت قبل از نزدیکی بخورید و مدتی مداومت کنید .تا شاهد اثراعجاز انگیز این نسخه باشید!

نکات مهم:

1-شیر مورد استفاده حتما بایدشیرشتر یا شیرگوسفد یا شیرگاومیش باشد.چون این دوشیرداراي طبع گرم هستند ولی بقیه شیرها طبعشان سرد است.
2-این نسخه باعث گرمی بسیار زیادي در بدن میشود.اگر طاقت تحمل گرمی زیاد را نداشتید براي خنک کردن بدنتان از هرکدام ازعرقیات کاسنی یاشاتره یا بید(ونه بیدمشک)می توانید استفاده کنید.البته اگراین سه عرق راباهم مخلوط کنید و بخورید نتیجه بهتر و سریع تري می گیرید.

در ادامه ای مقاله شما میتوانید از حلوای شب عروسی (تقویت قوای جنسی 2 ) را هم مطالعه نمائید و از مواردی که گفته شده نهایت استفاده را ببرید .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم