منوی دسته بندی

تفاوت دعا و جادو (1)

تفاوت دعا و جادو

چطور تفاوت بین دعا و سحر و جادو رو بفهمیم ؟؟؟؟؟

زمانی که از دعا و یا طلسمی گرفته شد از کجا مشخص میشه که این شیطانی و از کجا مشخص میشه شرعی و روحانیه ؟؟؟؟؟

دعاهایی که با مرکب روحانی نوشته و انجام دستوراتش نیازی به استفاده از اجزا و اشیاء دیگه ای نیست روحانیه ، مثلا دعای همراه کردنی ، یا آیات شفا که به صورت خوارکی استفاده میشه ، یا طلسمات دفع جن و شیاطین که با اسپند و نمک دود میشه برای از بین بردن و دور کردن جن و شیاطین!

اما از کجا بفهمیم دعا یا طلسمی شیطانی هستش!

1_ جادو و طلسماتی که توصیه شده به حیوان حرام گوشت خورانده بشه مثلاً: سگ ! از این جادو برای دشمنی و عداوت بین زن و شوهر استفاده میکنن و چون سگ احوال و خوی وحشی گری داره از این برای جادوی عداوت و تفرقه بین زن و شوهر یا دو نفر استفاده میکنن.

2_ طلسماتی که روی نعل اسب نوشته شده و دستورش اینه روی حرارت نگهدارن هر روز یه ساعت خاص برای جلب و احضار شخص مورد نظر ! دلیل این کار چیه ؟
نعل اسب !
همونطور که میدونید اسب حیوانی تیز رو هستش و با سرعت زیادی یک مسافتی رو طی میکنه ، زمانی که طلسمی روی این نعل نوشته میشه ، قلب طرف هم با سرعت زیادی به تپش میفته ، که هر چه سریع تر خودش رو به حضور شخص برسونه !

جادو و طلسماتی که با فلفل سیاه یا فلفل قرمز دود بشه برای جلب الحبیب ، و عاشق کردن و بی قرار کردن کسی ! دلیل اینکار چیه ؟ فلفل !
همونطور که میدونید فلفل طبع تند و تیزی داره و زمانی که استفاده میشه بدن انسان به تب و تاب میفته و احساس گرما میکنه ، از این جهت از فلفل سیاه یا قرمز استفاده میکنن برای حریق و آتش عشق برای معشوق!

جادو و طلسماتی که با نجاست یا خون نوشته شده !

جادو و طلسماتی که به بال کبوتر بسته میشه ! دلیل این کار چیه ؟
پرنده با بال زدن خودش رو سریع به مقصدش میرسونه ، زمانی که جادو و طلسمی به بال کبوتر بسته میشه با هر بار بال زدن کبوتر به معشوق بی قراری دست کیده تا خودش رو زودتر به نزد شخص برسونه!

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم