منوی دسته بندی

تخلیه خون مردگی زیر ناخن با خمیر

تخلیه خون مردگی زیر ناخن با خمیر ، اگر انگشتان شما لای در گیر کرد یا دچار ضربه دیدگی شدید و خون زیر ناخن شما جمع شد بهترین راه درمان آن تخلیه خون زیاد آن است که امروزه در بیمارستانها با سوراخ کردن ناخن و کشیدن خون زیر آن این کار انجام می شود.

 حال اگر شما به بیمارستان دسترسی ندارید یا این که تمایلی به استفاده از روش‌های جدید ندارید با این نسخه به راحتی می توانید خون مردگی را از بین ببرید و این از جمله مجرباتی است که در برخی مناطق ایران استفاده می شود .

برای استفاده از این روش مقداری آرد گندم را خریداری کرده و به آن نمک خیلی زیاد بزنید دقت کنید که نمک باید خیلی زیاد باشد.

خمیر به دست آمده را کاملا ورز داده و دور تا دور انگشت خود بگذارید یا گلوله ای از آن درست کرده و انگشت آسیب دیده را در آن فرو کنید به مقداری که انگشت و ناخن شما کاملا پوشیده شود حالا آن را با دستمال ببندید و از یک روز تا سه روز بر حسب شدت خون مردگی صبر کنید بعد از این مدت می بینید که خون مردگی و درد از بین رفته و ناخن شما به حالت عادی برگشته است. شما با مطالعه مقالات طب سنتی می توانید با کمترین هزینه ها بیماری ها را درمان کنید ممنونیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کردید و از شما خواهشمنیدم که این مقاله درمان بیماری اوریون در سه روز را مطالعه نمائید و در کمترین زمان افراد را از شر این بیماری نجات دهید .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم