منوی دسته بندی

بهترین کتاب دعا نویسی کدام است؟

شاخص بهترین کتاب

خصوصیات بهترین کتاب دعا نویسی کدام است؟

بهترین کتاب دعا نویسی کدام است؟ بحث در این رابطه گسترده است چرا که عناوین کتاب دعانویسی و علوم غریبه بسیار زیاد هستند.در قدم اول شما باید اصول صحیح دعانویسی را یاد داشته باشید، علوم غریبه شامل کیمیا لیمیا هیمیا سیمیا و ریمیا است که هر کدام از این شاخه های اصلی بخش های زیادی را در خود جای داده‌اند اما دعانویس های امروزی اغلب برای نوشتن دعا به یک سری کتاب های دم دستی که به راحتی قابل دستیابی است استفاده می کنند اما بحث اصلی اینجاست که چقدر محتوای این کتاب ها حقیقت دارد و آیا شیطانی و نابودگر و یا اینکه درمان کننده و روحانی است؟

عمده کتاب دعانویسی و علوم غریبه درباره سحر و جادو چاپ شده و بیشتر این کتاب‌ها در کشورهای عربی همانند عربستان سعودی و مصر به چاپ میرسه محتوای این کتاب‌ها تماماً شیطانی و توسط اعوان سفلی یعنی جن و شیاطین کاربرد داره و برای از بین بردن و نابودی انسان ها استفاده میشه.

مزایای استفاده بهترین کتاب دعا نویسی کدام است؟

کتاب های جادوگری هم خیلی عمده و زیاد هستند اما نکته مهم اینجاست که زمانی کسی بدون اطلاع و آگاهی نسبت به خطرات و عوارض این کتاب‌ها به محتویات این ها دست میبره مثلاً شروع به استفاده از کتاب میکنه بدون هیچ گونه اطلاع و آموزشی و در نتیجه ضربات مهلک و جبران ناپذیری بهش وارد میشه و همچنین آرامش روحی را تا ابد از خودش سلب میکنه اشخاصی که از این کتاب های جادوگری استفاده می‌کنند همه روحیات شیطانی دارند و خودفروخته شیطان هستند و شخص جادوگر چندان نیاز به این کتاب‌ها نداره بلکه شیطان راهنمای برای نابودی انسان هاست.

محتوای این کتاب ها اینقدر تاثیرات بدی داره که حتی با نگاه کردن به اشکال و مرموز این کتاب‌ها احوال و روحیات شما را به هم میریزه پس خیلی نسبت به این کتابها محتاط عمل کنید.

اما کتاب های دعانویسی روحانی و درمان کننده اینطور نیست؛ می توانید محتوای این کتاب ها را مطاله کنید اما باز هم حق استفاده ندارید چرا که علوم غریبه نیاز به آموزش‌های مقدماتی داره تا شما در این مسیر پر پیچ و خم گمراه نشید و خودتون و زندگیتون رو در معرض خطر و نابودی همیشگی قرار ندید ؛ چرا که تمامی این کتاب ها موکل دار هستند و همانطور که در مقالات قبلی عنوان شد یکی از پایه‌های اصلی علوم غریبه موکلین علوی و سفلی هستند کتاب هایی که امروزه در فضای مجازی و یا کتابخانه هاست اغلب دارای اشتباه و همچنین بعضی از این کتاب‌ها محتوای شیطانی و جادوگری پنهانی دارند که شما قادر نیستید متوجه بشید پس قبل از استفاده از این کتابها حتماً آموزش کامل ببینید و از محتوای این کتاب ها آگاه بشید .

بیشتر کتاب های دعانویسی در زمینه درمان چاپ پاکستان و هندوستان است برای استفاده از این ها حتما با احتیاط عمل کنید و همچنین برای مشاهده و دانلود کتب مربوط به علوم غریبه و طب سنتی میتونید به کتابخانه سایت من مراجعه کنید و هر کتابی که خواستید به صورت رایگان دانلود کنید.

سوالات متداول:

 بهترین کتاب دعانویسی کدام است؟

طبق آنچه که توضیح دادم بهترین کتاب علوم غریبه تجربه انسان و تسلط انسان بر این علم است چرا که خیلی از راز ها و راه حل ها دریک کتابی نوشته نشده است پس برای استفاده و رسیدن به بهترین کتاب حتماً نزد استاد اهل فن آموزش ببینید.

قبل از استفاده از کتاب دعانویسی حتماً باید اجازه دعا نویسی داشته باشیم؟

قطعاً چراکه علوم غریبه صرف نوشتن حروف و اعداد نیست و همچنین شوخی بردار نیست بلکه این ها تماماً با اکلیل دار هستند و باید استفاده صحیح و دعوت این موکلین توسط استاد اهل فن اجرا بشه.

سخن پایانی

اگر درباره استفاده از کتابهای دعانویسی و یا آموزش صحیح و گام به گام علوم غریبه ,درخواستی داشتید میتونید به واتساپ بنده پیام بدید حتماً در این خصوص راهنماییتون می کنم. در ادامه شما را با مطالب آموزشی که برای شما تنظیم شده است مطالعه نمائید و علم خود را افزایش دهید.

adminatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم