منوی دسته بندی

بزرگ کردن آلت مردان(مجرب)

بزرگ کردن آلت مردان(مجرب) ،برای داشتن اطلاعات بیشتر شما می توانید مقالات طب سنتی را مطالعه نموده و از راهکارهایی که برای شما در نظر گرفته ایم در کمترین زمان به هدف خود برسید . موضوع بزرگ و کلفت و دراز بودن آلت تناسلی مردان شاید در ابتدای ازدواج اهمیت نداشته باشد اما بعد از یک ماه با گشاد شدن آلت زنان کم کم نیاز به آلت بزرگ برای لذت دادن به یک فرج گشاد حس می شود.

ضمنا بدانید که موقعی که زن و مرد لذت زیادی می برند که فرج زن سه خوصوصیت بارز داشته باشد این سه خصوصیت عبارت از اینکه فرج زن تنگ گرم و مرطوب باشد.وجود این سه خصوصیت باهم دریک زن باعث التذاذ هر دو طرف می شود.اماچون معمولا فرج زنها با هر نزدیکی گشاد و گشادتر می شود براي جلوگیری از تاثیرگذاری این امر بر روی رابطه جنسی دو راه حل پیشنهاد می کنیم.

1-مرد آلت خود را بزرگتر کند.

2-زن آلت خود را تنگ کند .

به همین منظور برای دو راه حل فوق نسخه های مجربی ارائه می کنم تا مورد استفاده هموطنان عزیز قرارگیرد.

نسخه اول:

روغن تخم شنبلیله و روغن کرچک را به مقدار مساوی گرفته و خوب با هم مخلوط کرده و شبها قبل از خواب بر روی آلت آنقدر بمالید تا جذب پوست شود و تا صبح دست نزنید تا جذب پوست شود.به مدت یک الی دوهفته،اینکار را بر حسب نیاز انجام داده و شاهد بزرگی آلت خود باشید.

نسخه دوم:

کرم های خاکی باغچه را گرفته در یک ظرف شیشه ای گذاشته و در آفتاب قرار دهید تا خشک شوند،سپس میخک و دارچین و جوز بایان به مقدار مساوی گرفته آسیاب کرده و با پیه (دنبالچه ) مرغ یا روغن زیتون یا روغن کرچک مخلوط کرده و روزی سه بار بر آلت خود آنقدر بمالید تا جذب پوست شود ، براي یک هفته یا بیشتر بر حسب نیاز تکرار شود.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم