منوی دسته بندی

دعای باطل سحر و جادو | 09034901631

دعای باطل سحر و جادو

برای باطل کردن سحر و جادو باید حتما مراحل زیر طی بشه:
.
۱_ در مرحله اول باید مکان زندگی یا محل کار از تمامی دعاهایی که گرفتید پاکسازی بشه و هیچ دعایی در منزل یا محل کار نگه ندارید.
.
۲_پاکسازی به این صورته که باید تمامی دعاهای کاغذی رو باز کنید و داخل ظرف آب بندازین و کاملا با دستتون کاغذ رو نرم کنید یعنی نوشته ها و خود کاغذ رو از بین ببرید. .

اگر چنانچه طلسمات فلزی داشتید باید نوشته های روی طلسم رو توسط میخ از بین ببرید. . در مرحلع بعدی حتما باید این هارو سر به آب روان بدین یا اینکه پای درختی پاک به دور از منزل و محل کار بریزد . . این عمل موجب به سبک شدن جو و فضای منزل و محل کار شما میشه … .

به چه دلیل موجب پاک شدن و سبک شدن فضای منزل و محل کار میشه؟؟؟؟؟

همونطور که قبلا عرض کردم تمام دعاها موکّل دارن و اگر دعایی گرفته باشید که با خودکار و یا کاغذ خط دار و یا بدون در نظر گرفتن ساعات سعد و نحس و یا قلم شخصی که صاحب اجازه نیست نوشته بشه هیچ خاصیتی نداره و فقط شمارو سنگین میکنه و موجب درد های بدنی میشه و همچنین اگر دعاها با اصول و آداب مخصوص مکتوب نشه موجب به دعوت موکّلین سفلی و شیطانی به منزل و محل کار شما میشه …

۳_همراه کردن دعای باطل سحر و جادو ، این دعا بر اساس طبع و عنصر ذاتی هر شخصی مکتوب میشه مثلا شخصی که طبع آتشی داره یک سری از قواعد علوم غریبه روی دعاش لحاظ میشه یا مثلا شخصی که عنصرش از خاکِ ساعات و طریقه قلم خوردن دعاش فرق میکنه …
.
توجه داشته باشید علوم غریبه و دعانویسی خیلی پیچیدست باید ریز به ریز این نکات در نظر گرفته بشه وگرنه بی نتیجست ، این یه حقیقته!
.
۴_طلسمات دودیِ مربوط به دفع جن و شیاطین به مدت ۷ شب در محل زندگی با اسپند و نمک روی شعله ملایم دود میشه! توجه کنید باید دود بشه نه این که آتیش بگیره! .

۵_دعای دفع امراض و علائم سحر و جادو به صورت آشامیدنی و به مدت ۷ روز قبل از هر غذا یک استکان باید تکرار بشه و باقیمانده آب این دعا و کاغذ این دعا کنار درختی پاک انداخته بشه …
.
۶_به مدت ۳ شب شخصی که دعاهای باطل سحر و جادو همراه میکنه باید حتما حتما حتما به صورت صوتی دعاخونی بشه …
.
مدت زمان باطل سحر و دفع شدن علائم و عوارضِ سحر و جادو در افراد متغیره!
.
شرط اول برای انجام این مراحل توکل بر خداست☝️

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم