منوی دسته بندی

ازدیاد و تقویت اسپرم(مجرب)

شاخص تقویت اسپرم

ازدیاد و تقویت اسپرم(مجرب) ،برای بچه دار شدن نیاز به اسپرم های زیاد و قوی دارید تا طفلی سالم و بدون عیب و نقص عایدتان شود.امروز اکثر نازایی ها به خاطر وجود مشکل در اسپرم های مرد می باشد.با دادن نسخه های زیر به اشخاص مختلف بحمدلله باعث بچه دارشدن آنها شده ایم حالا اگر به هر دلیلی اسپرم های شما ضعیف یا ناکافی بود با نسخه های زیر براحتی می توانید هم آنها را تقویت کرده و هم نسبت اسپرم های خود را تا حد زیادی بالا ببرید و آماده نطفه گذاری شوید.ساده ترین و موثرترین نسخه هایی که بنده سالها تجویز کرده ام و اثرات فوق العاده ای در افراد مختلف داشته است به قرار زیر می باشند:

نسخه اول:

پوست اول میگو را که دور می ریزند شسته و خشک نموده و بکوبید.سپس آن را در کپسول های ژله ای که عطاری ها براي داروهای خود استفاده می کنند،ریخته و روزانه یک کپسول 500 میلی گرمی از آن بخورید. به همراه مصرف پوست میگو از ترکیب مواد زیر هم همزمان استفاده کنید تا نتیجه قطعی و صد در صدی بگیرید.زنجیل+ماهی سقنقر (که بصورت خشک شده در عطاریها موجود است) + گرد نخل خرما+ جینسینگ + کمی زعفران از مواد فوق مقادیر مساوی گرفته و بکوبید و با عسل طبیعی مخلوط کنید.البته نیازی نیست که مقدار زعفران به اندازه مقادیر دیگر باشد. از این ترتیب روزی سه قاشق مربا خوري میل نمایید.و همینطور روزانه حداقل سه عدد خرما بخورید.

نکات مهم:

1-مدت مصرف این نسخه حداقل یک ماه و حداکثرا سه ماه می باشد.ولی تا کنون این نسخه کمتر از یک ماه هم جواب قطعی داده است.

2-به دلیل گرم بودن طبع مواد فوق،ممکن است بدنتان دچار گرمی شود که در این صورت باید به همراه مصرف این مواد عرق کاسنی هم مصرف کنید.ضمنا خود عرق کاسنی هم مقوی اسپرم می باشد.

نسخه دوم:

آب پیاز مخصوصا اگر پیاز قرمز باشد اگر به مدت دو هفته و روزی دو لیوان یعنی یک لیوان صبح ناشتا و شب یک لیوان قبل از خواب مصرف شود باعث تقویت اسپرم و افزایش نسبت آنها می شود. حالا اگر معده شما قدرت تحمل این مقدار آب پیاز را ندارد یا معده تان مشکل دارد بجای آب پیاز باید از آب ترب سفید و به همان صورت استفاده کنید.

بعد از دو هفته می توانید آزمایش کنید تا با چشم خودتان تاثیر معجزه آسای این نسخه را ببینید استفاده کنید.

50گرم خولنجان+25گرم زنجبیل+یک کیلو مغز پسته

همه مواد فوق را پودر کرده و صبح و ظهر و شب یک قاشق چایخوری میل نمایید.اثر این نسخه در تقویت اسپرم بسیار زیاد است.

نسخه چهارم:

این هم یک نسخه بسیار مجرب دیگر که برای تقویت اسپرم و تقویت عمومی بدن می باشد.

گل گاوزبان+گل اسطوخودوس+عناب+گل بابونه+ریشه شیرین بیان+مرزنجوش

از مواد فوق به مقدار مساوی گرفته و مقدار از مخلوط آنها را در قوری چینی ریخته و سه لیوان آب جوش به آنها اضافه کرده و بگذارید 45 دقیقه دم بکشد . سپس مثل چایی یا بجای آن مصرف کنید.

نکته مهم:

در هنگام استفاده از این نسخه غذاهای بی نمک یا کم نمک بخورید.

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم