منوی دسته بندی

آیا نوشتن دعا تاثیر دارد؟

آیا نوشتن تاثیر دارد؟

بسم الله الرحمن الرحیم

آیا نوشتن دعا تاثیر دارد؟ دعا نوشتن با قلم شخص روحانی و رعایت اصول و زمان و علم کافی حتما تاثیرگذار خواهد بود.  شخص روحانی کسی است که علوم لازمه دعا نویسی را دارد و چله های مخصوص به این امر را گذرانیده است و نیت در امورات خیر دارد و در جهت رضای خداوند متعال و با تینت و نیتی مخلصانه دعا یا همان رقیه شرعی را می نویسد.

در مقاله قبلی اصول و آداب دعانویسی به طور کامل مطرح شد در این مقاله به زمان و ساعات دعانویسی و علوم لازمه ی دعانویسی میپردازیم علوم غریبه از چند علم مشتق شده علم اعداد علم حروف علم نجوم علم ریاضی علم الواح و علوم های دیگر دعا برای حل مشکلات مردم تحریر میشه مشکلات مردم هم یکسان نیست ،هر کسی یه مشکلی داره  شخصی دچار افسردگی ،شخصی دچار جن زدگی ،بخت های سنگین و بسته ، کسب و کار های بی رونق و بقیه مشکلات.

دعا نویس برای نوشتن دعایی که نتیجه بخش باشه زمان خاصی رو مد نظر میگیره، ایام هفته هر روزش برای نوشتن یک دعایی با ساعتی مشخص تعبیر شده ،چون همه ی روزها و همه ی  ساعات ممکن نیست دعا نوشته بشه ، زمان به سعد و نحس تقسیم میشه ، ساعاتی در روز مربوط به سعد که میشه دعا نوشت و ساعاتی مربوط به نحس که نمیشه هیچ دعایی نوشت.

 برای نوشتن دعای بخت گشایی یا دعای روزق و روزی ، فتح مهمات ،روز خاص و ساعت خاص مدنظره ،که فقط در این صورت نتیجه قطعی حاصل میشه،بنده خودم هر روز فقط برای سه نفر میتونم دعا بنویسم.

حالا چطور میشه این همه دعا نویس دائما در حال نوشتن دعا هستن ؟؟؟

میدونستید دعا اگر سر ساعت خاص خودش نوشته نشه نتیجه ی معکوس داره ؟؟؟

مثلا دعای مهر و محبت زن و شوهر اگر در ساعت نحس نوشته بشه نه تنها عشق و علاقه ای به وجود نمیاره بلکه دعوا و نفرت رو شدید تر میکنه.

یا دعای بخت گشایی در ساعت و روز مشخص خودش نوشته نشه اثر معکوس میذاره و بخت سنگین تر هم میشه.

نوشتن دعا حتما تاثیر صد در صد داره.

 اما فقط با در نظر گرفتن اینکه شخص دعا نویس علوم مربوطه رو کاملا آموزش دیده باشه ،علم ساعات و ایام سعد و نحس رو به خوبی بلد باشه تا دعایی که ازش میگیرید نتیجه بده، در غیر اینصورت وقت خودتون و پولی که به زحمت به دست میارید رو از دست ندید چون هیچ نتیجه ای براتون نداره.

من اینجا فقط از حقیقت ها صحبت میکنم.

و سعی در این دارم شما رو بیشتر با این حقایق آشنا کنم

اگر مشاوره یا سوالی بود با من در ارتباط باشید و شما متوانید از مقالات مطالب آموزشی که برای شما در نظر گرفته ایم بهره کافی را کسب کنید .

atarsina وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم